درباره من

سوم دي ماه 1331 در تهران متولد شدم. پس از اتمام دوران دبيرستان به خاطر علاقه اي که به پرواز داشتم به نيروي هوايي پيوستم. در ادامه به آمريکا اعزام شدم، در بازگشت به ايران اولين پروازم را در تاريخ 18/3/53 انجام دادم و با آغاز جنگ تحميلي، به صورت شبانه روزي در مناطق جنگي پرواز داشتم و افتخار كسب مدال طلاي بالاترين ساعات پرواز را به دست آوردم. به دليل سكته قلبي و عمل جراحي باز كه ... ادامه
تبليغات
وبلاگستان
باقي قضايا
  بغضی که در برنامه نود ترکید !

    آیا مفهوم عدالت و انسانیت در فوتبال چنین است !؟  

برچسب ها : برنانه نود + عادل فردوسي پور + اسماعيل حسن زاده + کميته انضباطي فوتبال + حسين عسگري رئيس دپارتمان داوري + هوشنگ نصيرزاده کارشناس داوري + سردار رويانيان + زنده ياد سيروس قايقران + محمود رفيعي

 

مقدمه ای برای آغاز ...

 عرض تسلیت

متآسفانه مطلع شدم در آستانه آغاز سال نو پدر و عموی بزرگوار آقای " امیر عظمتی " به رحمت الهی پیوسته اند . ضمن عرض تسلیت به امیر گرامي ، براي اين دو عزيز از دست رفته علو درجات رو از خداوند متعال خواستارم . روحشان شاد .

آقاي امير عظمتي طراح محترم تارنمايم است که با اتفاق آقاي " پرويز زاهد " مدير موسسه " شار " ، زحمت راه اندازي و پشتيباني سايت ام رو به صورت رايگان تقبل فرموده اند . و در اين سال ها با وجود پرداخت هزينه هاي بالا جهت افزايش و به روز رساني سرور و پشتيباني ها مداوم سايت ، ديناري از بنده دريافت نفرموده اند . من به اين انسان هاي شريف هميشه افتخار کرده ام .

و اما ...

فکر مي کنم بار ها به اين نکته کليشه اي اشاره کرده ام که ... زياد اهل تماشاي فوتبال نيستم اما به خاطر عشق شديد پسرم { آرش } به تيم استقلال ، مسابقات آبي پوشان در رقابت هاي ليگ برتر رو اغلب نگاه مي کنم . ! و از شما چه پنهون يکي از مخاطبان دايمي برنامه تلويزيوني { نود } بوده و  هستم  ! و  همه مباحث کارشناسي آن را دنبال کرده و يک پاي ثابت نظرسنجي هايش مي باشم .. !اما راستش رو بخواهيد برنامه هفته قبل ( دوشنبه ۲۱ فروردين ) براي من جلوه اي متفاوت داشت ! به عبارتي توانمندي و شخصيت برخي حضرات در اين فدراسيون بيشتر آشکار شد ! صادقانه مي گم .. با ديدن آن  همه تضاد و بي عدالتي ، تبعيض و ريا و .. عميقآ متآثر شدم . شنيدن حرف هاي آن جوان فوتباليست قطع نخاع شده  و آن داور با شرافتي که به دستفروشي روي آورده بود ، موجب شد تا بغض ام ترکيده و سيل اشک تمام پهناي صورتم رو خيس کند .. ! و اين امر بهانه اي شد براي واکاوي مسايلي که در برنامه تلويزيوني نود به آن ها اشاره شد .. !

 

باور بفرماييد به هیچ عنوان قصد نقد و تحليل مسايل مربوط به فوتبال کشورم رو ندارم . و قرار هم نيست  برنامه پرمحتواي عادل خان فرودسي پور را به چالش بکشم .. ! بلکه به عنوان يک مخاطب عادي برنامه تلويزيوني " نود " تصميم دارم روي برخي از موضوعاتي که پخش شد ، زوم کرده و نظرم رو با شما در ميان بگذارم .. ! اون عزيزاني هم که به هر دليلي برنامه هفته قبل " نود " رو مشاهده نکردند ، توصيه مي کنم به چکيده اي از آن که در سايت تابناک با عنوان (  آن چه در ۹۰ گذشت ) مراجعه فرمايند .

يک کار انساندوستانه ..  

معمولآ يکي از گله و انتقاداتي که به برنامه تلويزيوني " نود " مي شود ، عدم نمايش صحنه هاي خوب و تآثير گذار است ! اتفاقآ " اسماعيل حسن زاده " رئيس کميته انضباطي هم در اين برنامه وقتي پاسخي براي تناقضات آشکار در قضاوت هايش نداشت ، با عصبانيت جواب داد ..  « برنامه نود باید روشنگری کند. تاکنون شده که شما در مورد کمیته انضباطی یک نکته مثبت نشان بدهید؟ آیا شده که یک بار صحنه کارهای خوب بازیکنان مثل نماز خواندن آنها را نشان بدهید؟ » و الخ .. خوشبختانه در همان برنامه صحنه هاي جالبي از حضور ورزشکاران قطع نخاعي در يکي از بازي هاي ليگ برتر به روي آنتن رفت .. و همگان ديدند مربيان و دست اندرکاران به اتفاق تني چند از بازيکنان با اهداي شاخه هاي گل از آن عزيزان استقبال کردند ..

 

و اما ... !!

واقعآ فکر مي کنيم مشکل اين عزيزان با اين اعمال نمايشي برطرف مي شود .. !؟ متآسفانه بايد عرض کنم .. برخي از دست اندرکاران مربوطه با انجام چنين حرکت هاي انساني ، حجت رو بر خويش تمام شده فرض مي کنند ! بگذريم از اين که عده اي هم تاب تحمل همين حرکت انساني رو هم ندارند ..! به عنوان مثال .. به تصوير زير نگاه کنيد :

آرش خان برهاني يکي از فوتباليست هاي جواني است که با ديدن ورزشکار آسيب ديده ، به نداي انساني اش پاسخ داده و براي خوش و بش به سمت اش مي رود . چشمتان روز بد نبينه .. هنوز سلام و عليک اش آغاز نشده که آمبولانسي سريع کنار زمين بشدت ترمز مي کند و منصور پورحيدري با عصبانيت به سمت دوربين گزارشگري که در حال انجام وظيفه است يورش برده و با اشاره اي غضب آلود آرش برهاني رو از حضور در ان صحنه منع می کند !  و حتی با پرخاشي غير قابل تصور مانع  ادامه کار  گزرارشگران تلويزيوني مي شود !!  باور کنيد من تا قبل از مشاهده اين صحنه ، همواره براي منصور خان  پورحيدري ارزش و احترام ویژه ای قائل بودم . آيا کار آرش برهاني در اين حد خطا بود .. !!؟؟ خب حالا مي رسيم به اصل ماجرا ... و اين که چرا نوشتم " اعمال نمايشي " !!

 قضاوت با شما ...

دقايقي بعد وقتي گزارشگر محترم برنامه " نود " به ديدن همان ورزشکار آسيب ديده مي رود ، از او مي پرسد .. آيا در اين مدت مسئولان ورزشي استان به تو سر زده اند .. !؟ پاسخ منفي است !! آيا مشکلي از مشکلات ات رو برطرف کرده اند .. !؟ جواب باز هم منفي است .. !!

ساليانه ميليون ها دلار و ميليارد ها ريال هزينه همين فوتبال مي شود . بعضي باشگاه ها براي چشم و هم چشمي ميليارد ها خرج بازيکنان خارجي و عراقي مصدوم مي کنند و هرگز هم بهره آن چناني از آن ها نمي گيرند !! ( نمونه واضح اش ، جاسم کرار بازيکن عاصي عراقي ) و ده ها نمونه ديگر از هدر دادن بودجه اين مملکت در راه هايي چون دلال بازي و خسارت سوء مديريت و .. وجدانآ هزينه رسيدگي به اين جوانان مگه چقدر مي شود !؟ چرا اگه هر از گاهي دوربين برنامه " نود " به سراغ خانواده هاي آسيب ديده ورزشي مي رود ، يکي براي نمونه به حق و حقوق اش نرسيده است !!؟؟  بنابراين من حق دارم نثار گل و بوسه به اين عزيزان رو در کنار زمين ورزشگاه ها عملي نمايشي خوانده و جسارتآ بگم .... این کار ها صرفآ جنبه شعاری داشته و پاک کردن صورت مسئله است  .. !! خدا رو شاهد می گیرم با دیدن مظلومیت اون جوان واقعآ بغض ام ترکید ... اجازه می خواهم حرف دلم رو صادقانه بیان کنم ... مگه نه این که معتقدیم  " عقل سالم در بدن سالم است " و بر همین اساس هزینه های فراوانی برای ورزش متحمل می شویم ؟ تا برآیند آن علاوه بر گسترش روحیه جوانمردی و پهلوانی و در کنار افتخارات ملی در عرصه های ورزشی ُ جامعه ای سالم و عدالت محور داشته باشیم ؟ قطعآ پاسخ مثبت است . اما عملآ در کارنامه بعضی مدیران و مسئولان ورزشی صداقت و روراستی از همه مهم تر گرایش خدمتگزاری دیده نمی شود .. ! بیشتر از این وارد معقولات نمی شوم . زیرا خوشبختانه در این برنامه " نود " هر بیننده ای با شنیدن مباحث آقایون .. پی به واقعیت ها می برد .. ! 

اسطوره هاي ماندگار فوتبال   

از نکات مثبت برنامه " نود " مورد اشاره ، مصادف شدن سالروز زنده ياد " سيروس قايقران " با مباحث روراستي وشفافيت بود !  يعني در برنامه اي که محور گفت و گو ها در باره تناقضات و انتظارات مردمي بود ، به قول قديمي ها .. شاهد از غيب رسيد ! پخش گزارش عاطفي از حضور انبوه مردم بر سر مزار يک ورزشکار مردمي اون هم بعد از چهار ده سال ، واقعآ بهترين مثال در باب عملکرد مسئولان ورزشي بود ! و نشان داد گذشت زمان هرگز باعث قطع رابطه مردم با انسان هاي شرافتمند و مردمي نمي شود . مرحوم سيروس قايقران از فوتباليست هاي خوب و شرافتمند عهد خودش بود که هرگز به خاطر جايگاه و مقام والاي ورزشي اش ، به مردم پشت نکرد . و همين روراستي با مردم از او اسطوره جاوداني ساخت .

يک کار انساني نودي .. !

من هميشه به اين اصل معتقد بوده ام که انسان ها در هر شغل و منصبي مي توانند منشآ خير و برکت براي ساير همنوعان خويش باشند . در برنامه " نود " آن شب همگان ديدند که عادل فردوسي پور چه راحت مسئله استخدام همسر زنده ياد سيروس قايقران رو ، بدون اين که به کسي بر بخورد صادقانه مطرح کرد . و از اون جايي که اين تقاضا بر خواسته از نيت پاک قلبي اش بود ، و تصنعي و دستوري نبود ، بر دل همه نشست ..

 پاسخ مثبت مسئولان ..

شکر خدا تا هنوز برنامه روي انتن بود که مسئولان محترم تربيت بدني استان به پيشنهاد انساندوستانه مجري برنامه پاسخ مثبت داده و همان شبانه اعلام کردند که مشکل استخدام همسر مرحوم قايقران رو برطرف کرده اند . اون شب عادل خواسته و يا ناخواسته ( من معتقدم نيت قلبي اش بود ) عامل خيري شد که برايش ماندگاري بر دل ها رو به ارمغان آورد . سخن من اين است ..  ممکنه خيلي از مجريان ديگر هم در طول روز و در برنامه هاي مختلف تقاضاهاي مشابهي از مسئولان امر کرده باشند .. اما رمز موفقيت عادل فقط و فقط در ارتباط صادقانه اش بود .. فاکتوري که مردم از مسئولان ورزشي انتظار دارند .  

ماجراي کميته انضباطي ..

به جرات مي تونم ادعا کنم .. خيلي از مخاطبان برنامه " نود " اون شب منتظر بررسي وقايع بازي فوتبال بين تيم هاي پرسپوليس تهران با داماش گيلان بودند . خصوصآ بعد از اعلام رآي عجولانه و غير منطقي کميته انضباطي و تناقض آشکار با ساير آراي صادره ،بی صبرانه انتظار شنيدن توضيحات " اسماعيل حسن زاده " و ادله هاي او در باره سياست هاي يک بام و دو هوا در اين حوزه را داشتند . اما پيش از برقراري ارتباط ، رحيمي مدير عامل باشگاه سپاهان با فرودوسي پور در مورد بخشش غير منطقي بازيکنان توسط کميته انضباطي به ويژه " رودريگو توزي " بازيکن خارجي تيم تراکتور سازي پيش از بازي با سپاهان در حال گفت و گو بود .

واکنش حسن زاده به پرسش منطقي !

  رئيس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال در پاسخ به سوال منطقي مجري برنامه که از وي پرسيد .. { چرا رآي پرسپوليس رو خيلي زود اعلام کرديد در حالي که آراي اعلام نشده زيادي در کميته انضباطي وجود دارد !؟ }  با عصبانيت گفت  : « ما رأی پرسپولیس را زود اعلام کردیم، ولی شما که در رسانه ملی فعالیت می‌کنید، اگر واقعا قصد اطلاع رسانی دارید، چرا از این رأی‌ها ایراد می‌گیرید؟شما از آغاز برنامه تان روی این رأی زوم کردید و گفتید که رأی ایراد دارد. من که نمی‌توام برای شما کلاس آموزشی بگذارم و اشکالات حقوقی را به شما بگویم. این رأی را ما داده ایم و به دیگران مربوط نیست. فقط کسانی که ذی ربط هستند، می‌توانند درباره آن اعتراض کنند. شما و دوستانتان صلاحیت اظهار نظر در هر مسأله‌ای را ندارید .. !! من اصلآ کاري به اين قضيه ندارم که کدام يک از طرفين درست مي گويند . اما وجدانآ انتظار چنين پاسخي رو از يک قاضي که بر صندلي قضاوت تکيه زده است رو نداشتم ..! من هميشه جايگاه قضات رو مقدس مي دونستم .. و اون ها را انسان هايي عادل ، معتقد به اجراي عدالت ، صبور و مهربون مي پنداشتم .. ! نه اين که در مقابل ميليون ها بيننده تلويزيوني که اغلب با اعضاي خانواده برنامه " نود " تماشا مي کنند ، با عصبانيت از دادن پاسخ صريح طفره رفته و تهديد به خاموش کردن موبايل خود نمايد !! مگر غير از اين است که سوال بسيار ساده و منطقي فردوسي پور پرسش همه مردم و اهالي فوتبال است .. !؟ اگر واقعآ به کسي مربوط نيست که از شما در باره تناقض آراي مشابه بپرسد ، پس چرا  در برنامه نود حضور يافتيد ..!!؟؟؟ 

 يک پرسش از حسن زاده ..

آقاي حسن زاده من هم به عنوان يک ايراني سوالات فراواني در باره نحوه قضاوت هاي کميته انضباطي فدراسيون فوتبال ايران دارم .. اما ترجيح مي دهم پرسش يک هموطن محترم در سايت { تابناک } رو درج کنم .. راستي من يه سوال از آقاي حسن زاده قاضي دادگاه خانواده و اهل تالش دارم . نتيجه راي بازي چوکاي تالش و شهرداري دزفول چي شد ؟ اون بازي که داور رو همشهري هاي عزيزتون به باد کتک گرفتن ؟ هنوز گزارش داوري دستتون نرسيده ؟ هنوز تو تعطيلات نوروزي هستند دوستانتون ؟ واقعآ جاي تآسف داره . يه کسي بايد بياد تو کميته انضباطي که سررشته داشته باشه نه اين آقايي که هيچ صلاحيتي نداره  "

 بله جناب قاضي .. مردم امروز خيلي آگاه هستند . با فرافکني و پاسخ ندادن و خاموش کردن موبايل صورت قضيه از اذهان عموم پاک نخواهد شد .. ! دلم براي کساني مي سوزه که سرنوشت زندگي و  آينده خود رو در دادگاه خانواده به دست شما سپردند ! اميدوارم در اون جا لااقل تبعيض قائل نشده باشيد .. !‌ خب حالا که صحبت از سايت هاي دگر شد ، بهتره نظر شما رو به تحليل جالبي که { سایت گل } در باره تصميم اخير حسن زاده درج کرده جلب کنم . قديمي ها به اين نوع کار ها مي گفتند " به مرگ مي گيرند تا به تب راضي شوند !! "

ارتباط تلفني سردار رويانيان ...

مدير عامل باشگاه پرسپوليس که به قول عادل فرودوسي پور کم تر کسي عصبانيت وي را تا اين حد ديده بود ، در واکنش به تناقضات اسماعيل حسن زاده تلفني چنين گفت :

 " من نمی‌دانم آیا این واقعا یک اتفاق بزرگ انسانی بود که آقایان با این عجله رأی دادند؛ آن هم بدون شنیدن حرف‌های ما و احضار نماینده باشگاه؟ آقایان تلاش کردند با رأی دادن علیه پرسپولیس معضل مملکت را حل کنند. ایراد شما این است که فقط به معلول می‌پردازید. هیچ کس در فدراسیون فوتبال به علت‌ها نمی‌پردازد. شما همه را راحت محروم می‌کنید و اصلا شما چه کار کردید؟». رويانيان در ادامه به دست هاي پنهان پشت پرده اشاره کرده و مي افزايد :

« این رأی تحت تأثیر دست‌های پنهان داده شده است. باشگاه پرسپولیس با اعلام این رأی سه میلیارد تومان ضرر کرد. با این رأی ما هشت امتیاز ضرر کردیم نه دو امتیاز . این حکم در هیچ کجای جهان منطقی نیست. من همین جا می‌گویم که فدراسیون فوتبال استقلال ندارد. شما از کجا دو امتیاز آوردید و آن دو امتیاز را از ما کم کردید؟ این چه وضعی است که از کاپیتان من تقدیر می‌کنید؟ شما زارع و نصرتی را به ناحق اخراج کردید؟ شرافت من را فروختید برای دو امتیاز. آقایان ما را ساده گیر آورده اید؟ " فراموش نکنيد اين حرف هاي يک فرد عادي مثل من نيست که رسانه اي شد ..! بلکه يک مقام مسئول در فوتبال مملکت اين گونه از بدي ها مي گويد .. ! چرا کسي به فکر نيست !؟ چرا انسان هاي اصلح براي نظارت و قضاوت انتخاب نمي شوند .. !؟ براستي آيا ارزش اين همه آبرو ريزي را دارد .. !!؟؟

 

محمود رفيعي داور پرپوليس - داماش  

بعد از واکنش هاي عصبي رئيس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال و عدم پاسخ او به يک پرسش ساده و منطقي ، نوبت به حضور حسين عسگري رئيس دپارتمان داوري رسيد تا با حضور در برنامه نود ، به ابهامات موجود در زمينه داوري پاسخ دهد . عادل فردوسي پور از قبل اعلام کرده بود که ارتباط تصويري با هوشنگ نصيرزاده کارشناس فهيم فوتبال در مرکز خوزستان برقرار خواهد کرد .. و اين خبر بسيار خوبي براي مشتاقان فوتبال بود . چون نصيرزاده با تحليل هاي درست و کارشناسانه اش مسايل فوتبال رو همواره صادقانه بيان مي دارد . و مردم براي او احترام ويژه اي قائل هستند .. ابتدا محمود رفيعي داور بازي پرسپوليس - داماش گيلان بر روي خط تلفني آمد .. او قضاوت خود رو بي نقص ناميد .. ! کاري به مباحث مطروحه در باره سخنان رفيعي و قضاوت او ندارم .. اما از اين که مرد و مردونه از داوري خداحافظي کرد ، او رو تحسين مي کنم ...

انتقاد نصيرزاده از تبعيضات  ..

هوشنگ نصيرزاده انگشت اتهام خود رو ابتدا به سوي عسگري نشانه رفته و از تبعيضات دپارتمان داوري سخن به ميان اورد . او گفت : در دو تا سه ماه گذشته عسگري ناظر هشت مسابقه فوتبال بوده و براي مسئوليت هايش سواي حقوقي که از فدراسيون مي گيرد ، براي نظارت و تدريس و .. جداگانه دستمزد مي گيرد .. ! نصير زاده دوستانه توصيه کرد از ساير داوران و پيشکسوتاني که خارج از حلقه دوستان رئيس دپارتمان داوري هستند هم استفاده شود ..

 

واکنش حسين عسگري ..

در حالي که مردم مشتاقانه منتظر دفاع منطقي رئيس دپارتمان داوري بودند ، او به جاي پاسخ چنين گفت ..

" نصير زاده چه کارشناسي است که ده سال است ، اصلآ هيچ کلاسي نرفته و بعد به خودش اجازه مي دهد ، نامش را بگذارد کارشناس .. !!؟ " من اصلآ کاري با اين مسئله ندارم که کدام يک کارشناس هستند يا خير !؟ اما واقعآ براي چنين مسئولاني در فدراسيون فوتبال متآسفم .. ! آخه چه معني داره به جاي پاسخ منطقي با دليل و برهان ، سعي کنيم هويت طرف مقابل رو تخريب کنيم .. !!؟؟ اصلآ فرض بر اين گيريم آقاي نصيرزاده بلانسبت يک فرد بي سواد و غيرکارشناس .. ! شما آقاي مسئول پاسخ انتقاد طرف مقابل رو دهيد ..! اين چه منطق غير اصولي است که اخيرآ باب شده که وقتي در مواجه با پرسشي منطقي در تنگنا قرار مي گيريم ، سريع اصل و نسب ، هويت و دانش طرف مقابل رو تخريب مي کنيم .. ! آقايون شرم کنيد . حداقل در جلوي دوربين و ميليون ها مخاطب حرمت ها رو حفظ کنيد ..  

 

پخش يک گزارش به جا .. !

صادقانه مي گم .. يکي از دلايل پر مخاطب بودن برنامه " نود " صرفنظر از صداقت گفتاري و مردمي بودن آن  ،  حواس جمع و نکته سنجي عادل فردوسي پور است که به موقع سند رو مي کند .. ! آگه يادتون باشه پارسال در يکي از برنامه ها که آقاي نصيرزاده به تبعيضات در انتخاب ليست داوري انتقاد مي کرد ، غياثي يار نزديک آقاي عسگري با شانتاژ و سفسطه عين رئيس خود سعي کرد چهره نصيرزاده رو مخدوش نمايد و در ادامه افاضاتي در باب ليست کارشناسانه خويش بيان فرمود ! خب در همون موقع هم مردم به خوبي متوجه قضايا و حقانيت گفته هاي کارشناس محترم آقاي نصيرزاده شدند .. تا اين که  گذشت زمانه حقانيت گفته هاي پيشين نصيرزاده رو به اثبات رسوند . و زماني که بار ديگر از عسگري در باره ليست مخدوش انتخاب داوران سوال شد ، عادل خان زرنگي کرده و با پخش قسمت هايي از  اظهارات غير کارشناسانه غياثي ، ثابت کرد که با هياهو و گلو پاره کردن و انگ زدن به منتقدان هرگزنمي شود بر روي اشتباهات و عملکرد ضعيف خود پرده پوشاند  .. !

باز هم شاهدي از راه رسيد ..

اگه خاطر مبارکتون باشه ، در برنامه " نود " ي که تاريخ چهارم مهرماه سال ۹۰ پخش شد ، در گزارشي يکي از پيشکسوتان داوري به تصوير کشيده شده بود که از سر ناچاري به شغل شريف دستفروشي در کنار خيابون مشغول شده بود . تجربه نشون داده است که اکثر گزارش هاي انتقادي دوربين نود ، ختم به خير شده و لااقل پس از مدتي مشکلات مورد اشاره بر طرف شده اند .. اما همان گونه که به هوش و ذکاوت فردوسي پور اشاره کردم ، او انگار از پيش مي دونسته که رئيس دپارتمان داوري ، تبعيض در انتخاب ناظران مسابقات رو تکذيب خواهد کرد ، از اين رو بار ديگر با تهيه گزارشي کامل از درد دل يکي از پيشکسوتان داوري ، به مخاطبان انبوه اش ثابت کرد ادعاهاي آقايون در دپارتمان داوري همه دروغ است ! و هيچ کاري براي اين داور شرافتمند انجام نداده اند .. !!    

خواهرم سرت رو بالا بگير ...  

دلم براي اين خواهر با شرف مي سوزه که چشم اميد به کساني بسته بود که روز روشن در مقابل ميليون ها مخاطب انتقاد ها رو نپذيرفته و از اشتباهات و تبعيضات صورت گرفته دفاع مي کرد ..! خيلي دلم مي خواست با صداي بلند به اين زن با غيرت و همسرش اعلام کنم .. سرتون رو با افتخار بالا بگيريد .. رزق حلال در آوردن کار انسان هاي با شرافت است . فراموش نکنيد روزي رسان شما افراد حاضر در دپارتمان داوري و فدراسيون فوتبال نيستند .. !

همان گونه که در ابتداي پست نوشتم .. واقعآ با ديدن چهره اون جوون آسيب ديده و تلاش آن بزرگ مرد پيشکسوت داوري دلم به درد اومد .. بغض ام ترکيد و گريه کردم ... از اين که فوتبال کشور ما در دست و تملک چنين افرادي است ، واقعآ متآسف شدم . مي دونم اين اطلاع رساني ها ، اين فرياد ها حتي از جانب مسئولان مربوطه ( مدير عامل باشگاه پرسپوليس ) بي فايده است . و به قول قديمي ها در همچنان بر روي يک پاشنه خواهد چرخيد .. اما براي دل خودم نوشتم .. تا کمي آروم شوم ... و به دوستانم نشان دهم که برنامه نود هفته قبل ، آينه تمام نماي مشکلات فوتبال ما بود . به اميد روزي که انسان هاي مسئوليت پذيري سکاندار فوتبال ايران عزيزمون باشه .. به اميد روزي که پول مملکت مون به جيب عده اي دلال لمپن و بي وجدان نرود .. به اميد روزي که فوتباليست هاي ما با عشق به سوي اين ورزش مفرح روند .. به اميد آن روز ..

يک توضيح ضروري  

مدتي است در انتشار مطلب بر روي سرور سايت ام مشکل پيدا کرده ام . و اغلب با تلاش فراوان موفق به انتشار مي شوم . گاهي هم جملات پس و پيش قرار مي گيرند .. در صورت مشاهده هر نوع اختلالي در پست فوق ، خواهشمندم به آدرس وبلاگ ام (‌  http://oldpilot.blogfa.com/ ) مراجعه فرماييد .

 

 

با تشکر و احترام :

بهروز مدرسی

اين پست ساعت ۱۹۰۰ بتاريخ بیست و ششم فروردين ۱۳۹۱ پايان يافت .

 

پاینده و برقرار باد ارتشیان دلاور و قهرمان ایران

 

     آرشیو سایت  اينجا                         آرشیو وبلاگ اینجا 

 

  

مطالب قديمي گذشته

  پیشنهاد دو پست دولتی توسط احمدی نژاد ( اینجا )

چگونه به جای دختر خارجی ، برادر پاسداری را تحویل ام دادند !! ( اینجا )

 • چگونه از تهمت کودتای نوژه ، نجات پیدا کردم !!؟ ( اینجا )
 • به جای  قطعه هواپیما بهروز وثوقی تحویل دادند !! (اینجا )
 • ماجرای جدا شدن سر مسافری در مقابل چشمان خانواده اش !! (اینجا )
 • نقش ستون پنجم در سقوط هواپیمای آیت الله محلاتی ! ( اینجا )
 • آیا تاکنون آتش گرفتن انسانی رو از نزدیک دیده اید !!؟ ( اینجا )
 •  ادار خلبان ، نظم پایگاه را به هم ریخت !! (اینجا )
 • دلایل سقوط هواپیمای خبرنگاران ! ( اینجا )
 •  آیا زندانیان سیاسی به دریاچه نمک ریخته می شدند !!؟ ( اینجا )
 • چگونه به دبیر کلی حزب خران برگزیده شدم !!؟؟ ( اینجا )
 • انتقاد از اعلیحضرت همایونی جهت رفاه الاغ !! ( اینجا )
 •  با خلخالی در صحرای طبس ! ( اینجا )
 • چرا در پرواز آبنبات تعاروف می کنند !؟ (اینجا )
 • پرواز به قبیله آدمخواران !! (اینجا )
 • عملیات محرمانه نجات زندانیان ( اینجا )
 • ماجرای اشگ ننه علی ( اینجا )  
 • - تعداد بازديد
 • 5290
 • مرتبه

   
  Copyright 2007 by Behrouz Moddaresi | Design by WebStudio | Powered By Movable Type 3.35