درباره من

سوم دي ماه 1331 در تهران متولد شدم. پس از اتمام دوران دبيرستان به خاطر علاقه اي که به پرواز داشتم به نيروي هوايي پيوستم. در ادامه به آمريکا اعزام شدم، در بازگشت به ايران اولين پروازم را در تاريخ 18/3/53 انجام دادم و با آغاز جنگ تحميلي، به صورت شبانه روزي در مناطق جنگي پرواز داشتم و افتخار كسب مدال طلاي بالاترين ساعات پرواز را به دست آوردم. به دليل سكته قلبي و عمل جراحي باز كه ... ادامه
تبليغات
وبلاگستان
باقي قضايا
  ببخشيد ، اشتباه کردم !

Poozsh---2

اعتراف می کنم اشتباه کرده و بازي خوردم 

Poozsh---2

برچسب ها : صدا و سيما + برنامه ۲۰:۳۰ + حرکات غير ورزشي + محمدنصرتي + شيث رضايي + علي کفاشايان + غرور ملي + رسانه هاي خارجي

 سخنی با شما یاران ..

ابتدا لازم مي دونم از آقايان دکتر " رضا سعد آبادي " و دکتر " نوايي " به خاطر الطاف ويژه اي که به من دارند تشکر و قدرداني کنم . متآسفانه به دليل فراموشي ، طبق معمول تلفن همراه ام رو جا گذاشته و موفق به ديدار نشدم .. اميدوارم پوزش مرا پذيرا باشند . يک عذر خواهي جانانه هم به دوستان و خوانندگان محترم به خاطر تآخير بدهکارم ! راستش رو بخواهيد بعد از ساعت ها طراحي و دو شب بيداري تا صبح مطلب جديدي آماده انتشار کرده بودم که ناخواسته حذف شد ! باور کنيد خيلي شوکه شدم ! و ديگه توان نگارش دوباره آن را در خود نديدم ( شايد تقدير چنين بود ! ) لذا طبق درخواست عده زيادي از دوستان و خوانندگان محترم که تحليل فرود هواپيماي ۷۲۷ رو کرده بودند ، مطالعه و تحقيقاتم پايان پذيرفته و اگر عمري باشد حتمآ تقديم حضورتون خواهم کرد .

 یاد آوری ..

همه دوستانی که شناخت کافی از بنده دارند همچنین دوستان و خوانندگان قدیمی سایت به خوبی به این نکته مهم واقف اند که بنده تعصب شدیدی روی مسایل ملی دارم . فرقی نمی کنه در باره خاک کشورم باشه یا پرچم پر افتخار ایران . روی یکایک مسایل ملی از لباس مقدس ارتش گرفته تا خلیج فارس و یا هر چیزی که رنگ و بوی ملی داشته باشد تعصب و حساسیت دارم . و اگر خدای ناکرده حس کنم کوچک ترین خدشه ای به ملیت ایرانی ام وارد می شود ، واکنش نشان داده و تذکر می دهم . واقعيت اين است .. وقتي در باره حرکت زشت دو تن از بازيکنان تيم قرمز پوش پرسپوليس در فرداي روزي که با داماش گيلان در رشت بازي داشت شنيدم ، مثل خيلي هاي ديگر ابتدا فقط متآثر شدم . و دلم بر آشفته بازاري که در ورزش ما اين روزها حاکم است ، سوخت . اما وقتي به رسم عادت روزانه سرگرم مطالعه سايت هاي گوناگون شدم با کمال تعجب و حيرت مشاهده کردم که .. قضيه در ابعاد خيلي وسيع  و گسترده اي در سطح جهان به ويژه رسانه هاي ورزشي منعکس شده است ! بعد از کمي تحقيق متوجه شدم منشآء اين هياهوي جهاني که متآسفانه تيتر يک خبري ياهو قرار گرفته است ابتدا از برنامه تلويزيوني " ۲۰:۳۰ " آغاز شده است ! و در ادامه هم خيلي هاي ديگر وارد قضيه شده و در باره اين حرکت زننده اظهار نظر کردند ..

چرا من به موضوع پرداختم ؟

راستش رو بخواهيد دو دليل اصلي موجب پرداختن ام  به موضوع شنيع ورزشي شد . اول اين که " محمد نصرتي "  در اولين واکنش خود نسبت به ماجرا گفت .. " من رويم به سمت ديگري بود !! و متوجه نشدم که دستم به نشيمنگاه شيث رضايي خورد ..!!‌ " باور کنيد از اين که وي روز روشن مردم رو بلانسبت گاگول فرض کرده و در حالي که تصاوير منتشر شده خلاف گفته هاي وي رو به ثبت رسونده بودند ، نارحت شده و تصميم گرفتم با انتشار عکس ها پاسخ وي رو بدهم ! دليل دوم  .. همان گونه که در بالا هم اشاره کردم ، جهاني شدن قضيه بود ! به عبارتي با شاخ و برگ دادن قضيه به شکل کاملآ تحقير آميزي حيثيت ملي ما رو نشانه گرفته بودند .. ! نکته وقتي مضحک شد که علي کفاشيان با لبخند هميشگي عنوان کرد که .. " قضيه تنها يک شوخي بود ! "

نگاه به رسانه هاي خارجي ..

بدون هيچ اظهار نظري توجه شما رو به تحليل يکي از سايت ها در باره اين موضوع ، واکنش دادستاني و رسانه هاي خارجي جلب مي کنم  " حکم شلاق براي نصرتي و شيث " که در باره رسانه هاي خارجي نوشته است :

 روزنامه‌هایی نظیر مارکا و آس از اسپانیا، سایت فاکس‌نیوز و روزنامه شیکاگو تریبون امریکا، خبرگزاری فرانسه، آسوشیتدپرس و روزنامه زوددویچه سایتونگ آلمان به این موضوع پرداختند و روزنامه پرخواننده مارکا چاپ پایتخت اسپانیا با انعکاس تصاویر مربوط به خوشحالی ناپسند بازیکنان پرسپولیس تهران مقابل داماش و انتشار فیلم این لحظات تاسف‌برانگیز که بازتاب آن در رسانه‌های اروپایی اتفاق تلخی برای فوتبال ایران محسوب می‌شود، نوشت: «دو بازیکن پرسپولیس تا اطلاع ثانوی محروم شدند.»

روزنامه مارکا برخلاف آس اسپانیا به تحلیل شخصی نپرداخته و به نقل از گوینده صدا و سیما شبکه بین‌المللی جام جم و گزارش منتشر شده در خبرگزاری افه اسپانیا آورده است: «دو بازیکن ایرانی تیم پرسپولیس به خاطر حرکتی که گوینده صدا و سیمای ایران آن را نامناسب و بی‌ادبانه و غیراخلاقی توصیف کرده، تا اطلاع ثانوی محروم هستند.»

 اما حالا اعتراف به اشتباه مي کنم ..

خدا به انسان شعور و شهامت داده تا در صورت هر گونه اشتباهي به گناه خود اعتراف کرده و تبعات آن را بپذيرد . در اين قضيه هم همان طور که صادقانه دلايل نگارش پست قبلي رو توضيح دادم ، من هم روي تعصبات ملي و واکنش نصرتي اقدام به اين کار کردم . اما بعد از گذشت چند روز وقتي به قول قديمي ها کلاه ام رو قاضي کرده و به ساير اتفاقات همزمان انديشيدم خيلي راحت به اين نتيجه رسيدم که صدا و سيما که به تعبيري آن را دانشگاه خطابش مي کنند هرگز بي جهت اقدام ناپسند دو بازيکن رو اين چنين در سطح بسيار وسيعي انعکاس نمي دهد ! مگر ان که سياستي پشت قضيه باشد ! پيدا کردن عامل سياسي که همزمان رخ داده و قرار باشد در سايه چنين جنجال بچگانه اي جاي مي گرفت کار دشواري نبود ! و من خيلي زود متوجه دليل اين همه قيل و قال از رسانه ملي و ساير رسانه هاي مکتوب شدم .. و ان چيزي نبود ، جز قضيه اختلاس بزرگ و استيضاح وزير مربوطه .. !! که خواسته يا ناخواسته خيلي راحت در جريان "  انگشت نصرتي " فراموش شد ..!!

و اما ...

اينک من خودم رو گناهکار مي دونم . و از اين که بواسطه حماقت ام تحت تاثير امواج سياسي صدا و سيما قرار گرفته و سبب کم رنگ شدن موضوعات مهم و اساسي  کشورم (  اختلاس ، استيضاح وزير و .. ) شدم ، عميقآ متاثر و با تمام وجودم از همه دوستان و خوانندگان انبوهي که پست قبلي ام رو مطالعه کرده اند ، پوزش خواسته و طلب عفو دارم  .. همين

 

 

در پناه ایزد منان پاینده و جاوید باشید .

بهروز مدرسی

اين پست ساعت ۱۷:۴۵دقيقه بتاريخ شانزدهم آبان ماه ۱۳۹۰ پايان يافت .  

پاینده و برقرار باد ارتشیان دلاور و قهرمان ایران

 

 

     آرشیو سایت  اينجا                        آرشیو وبلاگ اینجا 

مطالب آينده

    اندر مشکلات و سختی های دریافت وام قرض الحسنه  

  vam---1-

تحليلي بر فرود اضطراري هواپيماي ۷۲۷ ايران اير

Shahbazi

چرا در پيروزي انقلاب ۵۷ نقشي نداشته ام !؟

Behrouz

و ..

 

 مطالب قديمي گذشته

  پیشنهاد دو پست دولتی توسط احمدی نژاد ( اینجا )

چگونه به جای دختر خارجی ، برادر پاسداری را تحویل ام دادند !! ( اینجا )

 • چگونه از تهمت کودتای نوژه ، نجات پیدا کردم !!؟ ( اینجا )
 • به جای  قطعه هواپیما بهروز وثوقی تحویل دادند !! (اینجا )
 • ماجرای جدا شدن سر مسافری در مقابل چشمان خانواده اش !! (اینجا )
 • نقش ستون پنجم در سقوط هواپیمای آیت الله محلاتی ! ( اینجا )
 • آیا تاکنون آتش گرفتن انسانی رو از نزدیک دیده اید !!؟ ( اینجا )
 •  ادار خلبان ، نظم پایگاه را به هم ریخت !! (اینجا )
 • دلایل سقوط هواپیمای خبرنگاران ! ( اینجا )
 •  آیا زندانیان سیاسی به دریاچه نمک ریخته می شدند !!؟ ( اینجا )
 • چگونه به دبیر کلی حزب خران برگزیده شدم !!؟؟ ( اینجا )
 • انتقاد از اعلیحضرت همایونی جهت رفاه الاغ !! ( اینجا )
 •  با خلخالی در صحرای طبس ! ( اینجا )
 • چرا در پرواز آبنبات تعاروف می کنند !؟ (اینجا )
 • پرواز به قبیله آدمخواران !! (اینجا )
 • عملیات محرمانه نجات زندانیان ( اینجا )
 • ماجرای اشگ ننه علی ( اینجا )  
 • - تعداد بازديد
 • 8273
 • مرتبه

   
  Copyright 2007 by Behrouz Moddaresi | Design by WebStudio | Powered By Movable Type 3.35