درباره من

سوم دي ماه 1331 در تهران متولد شدم. پس از اتمام دوران دبيرستان به خاطر علاقه اي که به پرواز داشتم به نيروي هوايي پيوستم. در ادامه به آمريکا اعزام شدم، در بازگشت به ايران اولين پروازم را در تاريخ 18/3/53 انجام دادم و با آغاز جنگ تحميلي، به صورت شبانه روزي در مناطق جنگي پرواز داشتم و افتخار كسب مدال طلاي بالاترين ساعات پرواز را به دست آوردم. به دليل سكته قلبي و عمل جراحي باز كه ... ادامه
تبليغات
وبلاگستان
باقي قضايا
  در این فوتبال را گل بگیرید !

Sport---1

  کار زشت و زننده محمد نصرتی بعد از گل 

Sport---1

برچسب ها : محمد نصرتي + شيث رضايي + تيم پرسپوليس + تيم داماش گيلان + وزير ورزش + اخلاق در ورزش + دلالان ورزشي

بهانه ای برای سخن ..

خيلي ها تا حالا از نبود فرهنگ در فوتبال سخن گفته بودند . خيلي ها از سر دلسوزي خواهان اخلاق در فوتبال بودند . اما ظاهرا گوش شنوايي نبود . به قول معروف هر کي راه خودش رو مي رفت . تا اين که در  بازي بين تيم هاي پرسپوليس تهران با داماش گيلان صحنه هايي اتفاق افتاد که عرق شرم بر پيشاني هر ايراني نشست ! بازيکن بي شخصيتي چون " محمد نصرتي " جلوي ديدگان ميليوون ها تماشگر تلويزيوني حرکت زننده اي انجام داد تا بار ديگر آوازه نام پر اقتدار ايران در جهان زير سوال رود !!

آقاي وزير محترم ورزش

جناب دکتر " محمد عباسي " وزير محترم ورزش و جوانان حتمآ شما هم حرکات زننده و جلف بازيکن تيم پرسپوليس رو در بازي با داماش گيلان ديديد .. يا به عرض مبارک تون رسانيده اند . لطفآ تا دير نشده جلوي اين ويروس خطرناک رو در فوتبال بگيريد . تنها صحبت از ورزش نيست . کافي است به رسانه هاي فارسي زباني که در آن سوي مرزها منتشر شده اند نظري بيندازيد .. آقا حيثيت ملي ما خدشه دار شده است . بقدري در مسايل سياسي ورزش به ويژه فوتبال غرق شده ايم که ارزش ها رو فراموش کرده ايم . تا دير نشده وارد عمل شويد . و ريشه حرکات غير اخلاقي و زننده رو در ورزش کشور بخشکانيد .

اصل خبر چي بود !؟

آن چه که از ديشب تا حالا همه سايت ها تصاويرش رو منتشر کرده اند حاکي از آن است که .. در بازي ليگ فوتبال ايران که بين تيم هاي پرسپوليس تهران و داماش گيلان برگزار شد ، بعد از گل نخست سرخپوشان به داماش محمد نصرتي بازيکن جلف اين تيم با حرکت دست خود عمل بسيار رکيکي رو با همکار صميمي اش يعني " شيث رضايي " انجام مي دهد . بعد از گل دوم هم شيث متقابلآ از خجالت نصرتي در آمده و به نوع زننده تري حرکت شرم آور انجام مي دهد !!‌ انگار نه انگار ميليوون ها تماشاگر به همراه خانواده هاشون بيننده اين بازي هستند  مسلمآ فردا عده اي سعي خواهند کرد با پاک کردن صورت مسئله اين اعمال شنيع رو به فراموشي سپارند ! يا با يکي دو حلسه به ظاهر محروميت از سوي  کميته انضباطي مواجه شوند که آن هم توسط عضو ديگري از همون شورا بخشيده خواهد شد .. !

واقعيت اين است ...

من مقصر اصلي اين گستاخي ها و توهين به ايرانيان رو ابتدا از چشم مسئولان باشگاه پرسپوليس مي دانم . چون ان ها بقدري غرق مبارزه حفظ جايگاه از سوي رقيبان خويش هستند که حرکات و شوخي هاي زننده بازيکنان تحت امرشون رو نمي بينند ! آن چه مسلم است اين بازيکنان اولين باري نيست که چنين شوخي هاي چندش آوري رو انجام مي دهند . مطمئن باشيد اون ها بار ها و بار ها در باشگاه ، در حين سفر ، در اردو هاي تدارکاتي ، در موقع استراحت و حتي هنگام تمرين دست به اين اعمال جلف زده اند منتها کسي به اين رفتار ها توجه نکرده است .. ! و بقدري ادامه يافته تا به يک عادت تبديل شده است ! همين بابا شيث رضايي اگه همان موقع که در هواپيما مسافران را نيمه جان کرد بدرستي با وي برخورد مي شد ، وي هرگز در در وسط زمين با اشاره دست آن حرکت رو انجام نمي داد ! و اگر آن روز جلوي اعمال ناشايست او را مي گرفتند ، مسلمآ در بازي ديروز اين اتفاق ها نمي افتاد . ما بايد قبول کنيم بقدري فضاي فوتبال ما از جماعت دلالان و مديران سياسي انباشته شده است که ديگر کسي اين اعمال رو ننگ نمي داند .. ! نتيجه چنين مي شود که تمام سايت هاي فارسي زبان با چاپ تصاوير زننده اين دو بازيکن ، حيثيت فرهنگي ما رو مسخره مي کنند .

تصاوير زننده منتشر شده

من از همه خوانندگان محترم سايت ام پوزش مي خواهم که اين عکس ها رو به نمايش مي گذارم . باور کنيد ديگه کار از اين حرف و سخن ها گذشته است . کوس رسوايي اعمال و حرکات بعضي از بازيکن نما ها از بام افتاده است . تا دير نشده بايد فکري به حال اين معضلات کرد  

Sport---2

آيا اين است الگوي جوانان ما .. !؟

يکي به من بگه امثال " محمد نصرتي " و يا " شیث رضایی " چگونه می توانند الگویی برای فرزندان و جوانان این ملت باشند !؟ اگر به دویدن باشد ، مسلم بدونيد خيلي ها بهتر از اين ورزشکار نما ها مي دونند و فوتبال بازي مي کنند ! کافي است نگاهي به محله هاي مختلف در استان هاي کشور بيندازيم . جوانان شايسته و فوتبالي فراواني رو پيدا خواهيم کرد . اين حضرات با پشتوانه دلالان بي فرهنگ و حاميان غير ورزشي به تيم هاي ما حتي تيم ملي تحميل شده اند ! خاک بر سر من و امثال من برود که کساني مثل نصرتي و شيث الگوي ما باشد . و فرزندانمان براي ديدن اعمال زننده آن ها پول داده و به ورزشگاه ها بروند .. تنها انتظار ما از مسئولان ورزشي اين است يک بار براي هميشه اصولي با اين جرثومه هاي فساد برخورد نمايند .

 

 

در پناه ایزد منان پاینده و جاوید باشید .

بهروز مدرسی

اين پست ساعت  ۸ بامداد به تاريح هشتم آبان  ماه ۱۳۹۰ پايان يافت .    

                                    

پاینده و برقرار باد ارتشیان دلاور و قهرمان ایران

 

     آرشیو سایت  اينجا                         آرشیو وبلاگ اینجا 

 نوشته هاي مرتبط

 

براي مشاهده مطلب ، بر روي تصوير کليک راست فرماييد .  

 

 

 مطالب قديمي گذشته

  پیشنهاد دو پست دولتی توسط احمدی نژاد ( اینجا )

چگونه به جای دختر خارجی ، برادر پاسداری را تحویل ام دادند !! ( اینجا )

 • چگونه از تهمت کودتای نوژه ، نجات پیدا کردم !!؟ ( اینجا )
 • به جای  قطعه هواپیما بهروز وثوقی تحویل دادند !! (اینجا )
 • ماجرای جدا شدن سر مسافری در مقابل چشمان خانواده اش !! (اینجا )
 • نقش ستون پنجم در سقوط هواپیمای آیت الله محلاتی ! ( اینجا )
 • آیا تاکنون آتش گرفتن انسانی رو از نزدیک دیده اید !!؟ ( اینجا )
 •  ادار خلبان ، نظم پایگاه را به هم ریخت !! (اینجا )
 • دلایل سقوط هواپیمای خبرنگاران ! ( اینجا )
 •  آیا زندانیان سیاسی به دریاچه نمک ریخته می شدند !!؟ ( اینجا )
 • چگونه به دبیر کلی حزب خران برگزیده شدم !!؟؟ ( اینجا )
 • انتقاد از اعلیحضرت همایونی جهت رفاه الاغ !! ( اینجا )
 •  با خلخالی در صحرای طبس ! ( اینجا )
 • چرا در پرواز آبنبات تعاروف می کنند !؟ (اینجا )
 • پرواز به قبیله آدمخواران !! (اینجا )
 • عملیات محرمانه نجات زندانیان ( اینجا )
 • ماجرای اشگ ننه علی ( اینجا )  
 • - تعداد بازديد
 • 21054
 • مرتبه

   
  Copyright 2007 by Behrouz Moddaresi | Design by WebStudio | Powered By Movable Type 3.35