درباره من

سوم دي ماه 1331 در تهران متولد شدم. پس از اتمام دوران دبيرستان به خاطر علاقه اي که به پرواز داشتم به نيروي هوايي پيوستم. در ادامه به آمريکا اعزام شدم، در بازگشت به ايران اولين پروازم را در تاريخ 18/3/53 انجام دادم و با آغاز جنگ تحميلي، به صورت شبانه روزي در مناطق جنگي پرواز داشتم و افتخار كسب مدال طلاي بالاترين ساعات پرواز را به دست آوردم. به دليل سكته قلبي و عمل جراحي باز كه ... ادامه
تبليغات
وبلاگستان
باقي قضايا
  واقعیت تلخ در قهوه تلخ

وای بر ما اگر نیم درصد واقعیت داشته باشد

درد اين جاست که به بهانه نياز به همين خنده ها ، هر ابتذالي رو براي سرگرمي مي پذيريم .. ! و هر شخصي که بتواند بيشتر ما رو خندانده و يا سرگرم نمايد از وي بت مي سازيم .. تابويي که انتقاد به او با واکنش هاي عصبي طرفدارنش مواجه مي شويم .. و اين جاست که دشمن از فقر فرهنگي اين جماعت استفاده کرده و خيلي راحت المان هاي مخوف ترين فرقه هاي ضد بشري يعني " فراماسونري " رو به خورد ملت مي دهد .. ! من اميدوارم همه اين نشانه ها از روي غفلت باشد .. و چنين چيزي زائيده تخيل يک وبلاگ نويس باشد .. اما واي بر ما اگر نيم درصد اين نشانه ها حاکي از واقعيت باشد . اما واي بر ما اگر نيم درصد اين نشانه ها حاکي از واقعيت باشد . مردم ما هنوز زخم فراماسونرهاي کهنه کار ايراني چون هويدا و شريف امامي رو فراموش نکرده اند .. بر مسئولان و زعماي فرهنگي واجب است خيلي راحت و خوش بينانه از کنار اين اتفاقات عبور نکنند .. 

 وای بر ما اگر نیم درصد واقعیت داشته باشد  

 2u29hvfrcaggsvxlbcit.gif

wzxg9i51tse6nvbo0bnr.jpg

 دیشب خیلی دلم گرفته بود .. با خود فکر می کردم چه عامل یا عواملی باعث رشد بدبینی در کشور عزیزمون ایران شده است .. ! بعد از کلی تفکر و تعمق عقل ناقص ام به سمت و سوی دشمنان قسم خورده این مرز و بوم کشیده شد .. بی اختیار یاد منافقین جنایتکار و خائن افتادم که چگونه با برنامه ضربات شدید خود را بر پیکر جامعه وارد کرده و در نهایت به آغوش صدام که به خاک مقدس ما تعرض کرده بود پناه بردند ! و هنوز هم هرگاه فرصتی یابند از پشت خنجر می زنند .. از این روی لازم دونستم یکی از ماجراهای این گروهک خائن و جنایتکار که خود از نزدیک شاهدش بودم رو برای آگاهی جوانان و خوانندگان منتشر کنم  و به همین دلیل تا صبح روی طرح های تصویری اش کار کردم .. راستش رو بخواهید حسی به من می گفت .. این گروهک مفلوک و منزوی کوچک تر از آن است که قادر به ایجاد تفرقه در اراده و رآی مردم شریف و قهرمان ایران باشد .. و در جستجوی نشانه های بارز تری می گشتم . تا این که امروز بعد از ظهر وقتی طبق عادت همیشگی به سراغ بخش نظرات تارنمایم رفتم .. در کمال ناباروی به لینکی برخورد کردم که یکی از یاران بزرگوار " مریم " برایم ارسال کرده بود ..

من اطلاعات زیادی در باره " فراماسونری " و لژ های پیچیده و حساس اش ندارم . فقط یادمه در اوایل پیروزی انقلاب به برکت افشاء گری های مردم بزرگوار ایران پرده از راز فعالیت این گروه خطرناک در ایران برداشته شد .. و سخن از شخصیت هایی چون " امیر عباس هویدا " ُ " شریف امامی " و نقش شیطانی فراماسونری بار ها و بارها به زبان آمد .. و حالا بعد از گذشت ۳۱ سال از پیروزی انقلاب باز زمزمه های این گروه در ابعاد دیگر شنیده می شود . من قصد قضاوت و تهمت به هیچ فردی رو ندارم . چون مطمئن ام خیلی ها با ولع پول و مقام ناخواسته در دام دشمنان قسم خورده ملت گرفتار می شوند ! از این روی با وجود اکراه از کپی مطالب دیگر سایت ها ، بدليل حساسيت موضوع و متفاوت بودن طيف مخاطبان هر رسانه ، برداشتي آزاد از " وبلاگ علم و زندگي " کرده و نظراتم رو عنوان مي کنم .

برچسب ها : مهران مديري + سريال قهوه تلخ + فراماسونري + صدا وسيما + فرهنگ + شب هاي برره + شريف امامي + امير عباس هويدا + تهاجم فرهنگي  

 

بهانه اي براي هشدار ... !

همان گونه که در بالا اشاره شد مطلقآ قصد تهمت و افترا به شخص خاصي ندارم . چون روش هاي مخرب دشمنان رو بخوبي مي دونم . آن ها مدت هاست آموخته اند که جنگ هاي نظامي ديگر کاربرد قديم رو  ندارد . زيرا  " افکار عمومي " جهان از خود واکنش بروز مي دهد . از اين روي آن ها سيبل با ارزش تري رو نشونه رفته اند  و آن " مقابله با فرهنگ ها " است .. ان ها براي رسيدن به اهدف شوم خود بودجه هاي کلان فراواني رو اختصاص مي دهند . آن ها براي اجراي منويات خود ابتدا سراغ بخشي از مردم همان جامعه مورد نظر رفته و قربانيان خود رو انتخاب مي کنند .. اولين گزينه آن ها هنرمنداني است که براي رسيدن به پول و شهرت چشمان خود رو به روي مردم مي بندند .. گزينه بعدي آن ها ،افراد مخالف با حکومت و دين است ! به عبارت ساده تر مدام در جستجوي شکارهاي تآثير گذار هستند .. و نتيجه چنين مي شود که همگي شاهدش هستيم .. هنوز روز هاي نخست ابلاغ حکم بازنشستگي ام يادم است . در شرايطي که تاره عمل جراحي قلب باز در خارج انجام داده بودم .. حق و حقوق ارتش به دليل بازنشستگي قطع شده بود .. خونه سازماني رو بايد تخليه مي کردم .. هيچ گونه پس انداز و پول پيش براي اجاره در پائين ترين نقطه شهر نداشتم .. به سراغ ام اومدند  ! و با وعده هاي اغوا کننده اي چون خريد منزل و اتوموبيل آخرين مدل و .. از من خواستند تا بسته اي رو در فرودگاه رد کنم .. ! چون مي دونستند هنوز از اعتبار گذشته برخوردارم .. ! ابتدا تصور کردم مواد مخدر رو مي خواهند به خارج بفرستند .. اما خيلي زود متوجه شدم اشياي گرانقيمت فرهنگي است .. و خدا رو شکر اغفال نشدم ..

اشاره به بعضي هنرمندان کردم . باز به خاطر دارم در مقطعي که به عنوان عضوي از شوراي بررسي طرح هاي ترکيبي در خدمت حاج اقا پورمحمدي فعاليت مي کردم .. همواره به ما توصيه مي شد : طرح هايي رو تصويب کنيد که صرفآ براي سرگرمي نباشد . بلکه مخاطبان چيزي گيرشون بيايد .. اما وجدانآ شاهديد که چه ابتذال هايي به نام طنز به خورد مردم داده مي شود .. ! چرا راه دوري برويم .. وقتي در يکي از مطالبم به مرام نداشته اي که مديري از ان دم مي زد اشاره کردم ( اينجا ) ، خيلي ها گلو پاره کرده و با انواع توهين ها گفتند .. او خنده به خونه هاي ما مي اورد ! و شما حق نداري به او خرده بگيري .. ! بله درد اين جاست که به بهانه نياز به همين خنده ها ، هر ابتذالي رو براي سرگرمي مي پذيريم .. ! و هر شخصي که بتواند بيشتر ما رو خندانده و يا سرگرم نمايد از وي بت مي سازيم .. تابويي که انتقاد به او با واکنش هاي عصبي طرفدارنش مواجه مي شويم .. و اين جاست که دشمن از فقر فرهنگي اين جماعت استفاده کرده و خيلي راحت المان هاي مخوف ترين فرقه هاي ضد بشري يعني " فراماسونري " رو به خورد ملت مي دهد .. ! من اميدوارم همه اين نشانه ها از روي غفلت باشد .. و چنين چيزي زائيده تخيل يک وبلاگ نويس باشد .. اما واي بر ما اگر نيم درصد اين نشانه ها حاکي از واقعيت باشد . مردم ما هنوز زخم فراماسونرهاي کهنه کار ايراني چون هويدا و شريف امامي رو فراموش نکرده اند .. بر مسئولان و زعماي فرهنگي واجب است خيلي راحت و خوش بينانه از کنار اين اتفاقات عبور نکنند .. من طراح صحنه اين مجموعه رو مي شناسم . ( خانم فروزان جليلي فر ) بانويي هنرمند و پر تلاشي است . که با دل و جان زحمت مي کشد و کار هاي با ارزشي از اين خانم هنرمند شاهد بوده ايم .. امکان نداره او خواسته و يا ناخواسته وارد اين تفکرات مسموم برود .. بايد ريشه رو در جاي ديگري جست .. جالب اين که وقتي در وبلاگ اصلي (  منبع  خبر ) مطالب قبلي رو در باره مهران مديري مطالعه مي کردم ، با کامنت هاي بعضي از جوانان مومن در باره ساير کار هاي او برخورد کردم ..که بر حيرت ام افزود ! پس بي جهت نبود من از اين شازده هرگز خوشم نمي امد .. !

آن چه در پي مي آيد مستنداتي است که نويسنده وبلاگ در باره نشانه هاي آشکار فراماسونري در سريال  " قهوه تلخ " به تصوير کشيده است .. حالا مي فهمم چرا در سطح وسيعي از جامعه شايعه ايستادن مهران مديري در مقابل صدا و سيما رواج مي يابد .. و کمي بعد مخالفت با ضرغامي عنوان شده و زماني که ذهن ها اماده شد .. اين شايعه رو به ساير مسئولان عالي رتبه ربط داده و به قول معروف موج سواري مي کنند .. ! همان موقع عرض کردم اين ها نشانه موج سواري است ..

  قهوه تلخ و فراماسونری ؟

در مورد این مطلب خیلی توضیح نمیدم . دوستانی که با بحث فراماسونری آشنا هستند این تصاویر رو درک خواهند  کرد .

این تصاویر مریوط به قسمت 9 و 7 مجموعه قهوه تلخ است . جالبه که دو نماد فراماسونری حالا از روی غفلت یا آگاهی در این مجموعه دیده شده است . این تصویر یک لژ فراماسونری است . لژ ها با معماری مثلث و چشم معمولا ایجاد میشوند مثلا تصویر لژ بزرگ بیلدربرگ رو میتونید در اینجا ببیندید که با حالت مثلث و چشم ایجاد شده .

و این هم نمایی از ساختمانی که در مجموعه قهوه تلخ، با معیار لژهای ماسونی به نمایش در آمده :

و اما بررسی نشان دادن نظام درجه 3 ماسونی در سریال قهوه تلخ :

به این نکته توجه کنید :

"بر اساس کتاب "مبانی فراماسونری" نوشت هارون یحیی، در صورتی که دست زیر کت با زاویه صفر قرار بگیرد نشان میدهد شخص مورد نظر دارای نشان درجه 3 ماسونی میباشد."

این توضیح رو یکی از مدیران سایت وعده صادق در رابطه با سوالی که من پرسیده بودم، دادند . حالا به تصاویر توجه کنید :

کارل ماکس، موسس مکتب مارکسیست در حال نشان دادن  نظام درجه ی 3 ماسونی:

 

استالین، در حال نشان دادن  نظام درجه ی 3 ماسونی:

و در سریال قهوه تلخ، سیامک انصاری در حال نشان دادن  نظام درجه ی 3 ماسونی:

شما چی فکر میکنید ؟ آیا همه این ها تصادفیه ؟

قسمت دوم

هر چه محققین خواستند در برابر سریال قهوه تلخ و نماد گرایی فراماسونری سکوت کنند؛ با انتشار قسمت های دیگر این سریال، سکوت دربرابر آن آسان نبود. چر که هر چه می گذشت نماد گرایی در این سریال بیشتر می شد. هرچند در این سریال متلک های سیاسی بسیاری نهفته است اما ما به آن به دلیل بررسی از دید فراماسونری نمی پردازیم . در قسمت قبلی این مطلب 2 نماد طراحی لژ فراماسونری و نماد درجه 3 ماسونی را بررسی کردیم . اما دوستان نکته ای بسیار ظریف را در نماد " نشان درجه 3" گفتند  که آن اتفاقی نبودن آن را ثابت می کند . 

تصویر جناب سیامک انصاری که در حال نشان دادن نظام درجه 3 ماسونیست؛ در قسمت 9 و در دقیقه 33 اتفاق می افتند. همن طور که می دانید 9 و 33 از اعداد مقدس ماسون است . واقعا آیا نشان دادن 3 نماد و اعداد فراماسونری در این سریال شک ما را بر نفوذ تفکر فراماسونری در این سریال بیشت نمی کند ؟ به کارگیری ستاره 6 پر ( هگزاگرام - hexagram) یا ستاره صهیون که از ستاره های مشهور فراماسون هاست . این ستاره بنابر نظر محققین ( از جله علی اکبر رائفی پور ) از قرن 7 وارد آیین یهودیت شده . این ستاره از ستاره های مهم در جن پرسی و پرستش شیطان است . به طوری که تفاسیر متعددی از این ستاره در آیین فراماسونری شده است :

در قسمت اول این تصویر دوربین مدام از سمت این ستاره 6 پر به جای دیگر تصویر کشیده می شود. نکته این جاست که هر شکل 6 پری ، ستاره 6 پر نیست . اما نکاتی در قسمت اول این تصویر نهفته که بسیار جالب است :

محل فیلم برداری این سریال در کاخ نیاوران است . تارخچه ای کوتاه ای کاخ نیاوران :
"عملیات احداث این کاخ به دستور محمدرضا پهلوی در سال ۱۳۳۷آغاز گردید و با وقفه‌ای که در ساخت آن پیش آمد در سال ۱۳۴۶ به اتمام رسید و به محل سکونت محمدرضا پهلوی و خانواده اش اختصاص یافت."

اما محمد رضا پهلوی کیست ؟ وی یکی از ماسون های یکی از لژهای ایران است .بنابر این چون یک ماسون است و پادشاه ایران است باید محل سکوت وی دارای شاخصه های ماسونی باشد.

اما نکته اینجاست که چرا کارگردان سریال قهوه تلخ باید محل فیلم برداری را جایی اعلام کند که آن محل دارای شاخصه های ماسونی است . و اگر هم مجبور هست چرا باید از این نماد ها به طور مداوم تصویر برداری کند ؟ 

در قسمت دوم این تصویر هم ستاره 6 پر یا صهیون در گوشه دیوار که با سایه ترسیم شده است دیده می شود. 

باز هم ستاره 6 پر ، اینبار در انگشتر یکی از شخصیت های فیلم . عموما وقتی چند نماد قطعی در یک فیلم دیده میشد، دیگر نماد های مشکوک هم بیشتر جلوه می کند. :

نماد تک چشم در سریال قهوه تلخ. تک چشم ( چشم چپ) یکی از نماد های فراماسون هاست که تفاسیر متعددی از آن شده اما یکی از تفسیر های جالب از تک چشم این گونه تبیین شده است :

". در زمانی که حضرت ابراهیم قصد داشت اسماعیل را قربانی کند شیطان بارها او را وسوسه کرد و قصد داشت وی را از این کار منع کند و ابراهیم به سمت  او سنگ میزد و آخرین سنگ به چشم راست شیطان خرد و چشم راست شیطان کور شد. بنابراین به کار بردن نماد چشم چپ به احترام پادشاه آنان یعنی شیطان است"

در این سریال نماد تک چشم (چشم چپ) را در جای جای سریال میتوان مشاهده نمود : 

و در کارکتر دواءالملک :

و جالب ترین جای مطلب این که دوربین در قسمت های مختلف به ستون های ماسونی کاخ کشیده می شود اما در چه زمانی ؟ در قسمت 27 (9=2+7) و در دقیقه 33 تصویر بر روی ستون هایی که یا طراحی لژ های ماسونی ساخته شده است کشیده می شود. باز هم دو نماد 9 و 33 را در سریال قهوه تلخ مشاهده شد :

 اما این ستون ها چه ستون هایی هستند ؟ این ستون ها دقیقا شاخصه های ستون های ماسونی را دارند که در لژ ها استفاده می شود . 2 ستون ماسونی کنایه از 2 ستون معبد سلیمان است که فراماسون ها معتقد اند که در ابتدای ورودی معبد سلیمان 2 ستون قرار داشته و البته چند تفسیر دیگر هم از این دوستون می شود که در این جا به آن اشاره نمی کنیم .برای نمونه این تصاویر را نگاه کنید :

 

و این تصویر : 

یکی از جالب ترین عکس ها ، تصویر کارگردان است که در کنار ستون ماسونی ایستاده .(البته این تصویر در چند قسمت تکرار می شود ). فعلا به دلیل برخی شرایط از تفسیر نام کاراکتر "بلوتوث" چشم پوشی می کینم : 

 

در سمت چپ این تصویر، سر یکی از اسطوره های تاریخ  بر روی یک ستون ماسونی و در سمت راست  هم جرج واشنگتن (ماسون اعظم ) به علاوه ستون ماسونی معروف، دیده می شود. 

پي نوشت پست اول

این نظر رو یکی از خوانندگان گرامی به نام مهدی در این پست نوشتند. البته من نمیدونم این مهدی با اون مهدی بالایی یکی هست یا نه .نظر ایشون درباره یک حادثه ی قدیمی و واژه "برره" است . این واژه در آیه 16 سوره عبس آمده. من این واژه رو از جهت عدد های ماسونی و تعداد کلمات و خیلی چیزای دیگه بررسی کردم اما به نتیجه ای نرسیدم شما هم اون رو بررسی کنید ببینید  چیزی دستگیرتون میشه .


"دوشنبه 3 آبان1389 ساعت: 1:8 توسط:مهدی
سلام
اگر یادتان باشد چال اسکندرون مکانی بود که اسکندر روزی از روزها از روستای برره رد شده و جای پایش در اون چال مانده و از آن به بعد اون چاله به مکان دیدنی اون روستا تبدیل شده
یک لحظه صبر کنید این ماجرا را قبلا نشنیده اید؟

ماجرای اصلی این است:
روزی از روزها که امام رضا (ع) که از مدینه به طرف مرو در حرکت بوده اند در نزدیکی نیشابور برای ادای نماز توقف می کنند و چون خواستند با خاک تیمم کنند آبی جاری پدید آمد و جای پای حضرت (ع) در گل می ماند و از آن موقع به بعد آنجا به مکانی زیارتی و دیدنی تبدیل می شود.

آیا منظور از چال اسکندرون که خیلی تمسخر آمیز مطرح شد همان قدمگاه امام رضا (ع) خودمان نیست؟
برره چیست؟
به معنای "نیکوکار" یک بار در قرآن در آیه 16 سوره عبس آمده
این که اسم سریال از این آیه گرفته شده باشد تعجبی نخواهد داشت چرا که قبل از این سریال این واژه هیچ کاربردی در میان مردم ایران نداشته است و تنها واژه ای عربی است که در قرآن فقط یک بار استفاده شده است.
اینها تنها احتمال است و هرکس ممکن است این نظر را نداشته باشد.
یاعلی"

پي نوشت پست دوم

یکی از بازدید کنندگان در قسمت قبلی این مطلب به نکاتی اشاره کرد که یک نکته آن را در این جا ثبت می کنیم : 


"برره چیست؟
به معنای "نیکوکار" یک بار در قرآن در آیه 16 سوره عبس آمده
این که اسم سریال از این آیه گرفته شده باشد تعجبی نخواهد داشت چرا که قبل از این سریال این واژه هیچ کاربردی در میان مردم ایران نداشته است و تنها واژه ای عربی است که در قرآن فقط یک بار استفاده شده است.

مَّرْفُوعَةٍ مُّطَهَّرَةٍ ﴿۱۴﴾ بِأَيْدِي سَفَرَةٍ ﴿۱۵﴾ كِرَامٍ بَرَرَةٍ ﴿۱۶﴾ (سوره عبس/آیات 14 تا 16 )

.یکی از کارهایی که فراماسون ها برای تکریم و شاد کردن ارباب خود (شیطان ) انجام می دهند؛ مسخره کردن مذهب های الهی است. به طوری که برخی از جن پرستان برای این که شیطان به آنان نزدیک شود 40 روز قرآن را به پای خود می بندند و برخی از اسم های الهی (مانند الله) را در پست ترین جاهای بدن خود می گذارند . و این موجب نزدیک شدن اجنه ( برخی جن ها در خدمت شیطان اند) به آن ها می شود . 

در سریال " شب های برره "نیز دقیقا همین عمل انجام شده به طوری که الان واژه " برره" یکی از واژه های تمسخر آمیز محسوب می شود. .

در این سریال هم از بز به عنوان یک موجود دوست داشتنی استفاده می شود. و البته بز در آیین دراماسونری هم یک حیوان مهم محسوب میشود. به طوری که بز بافومت (baphomet) یکی از نماد های مهم فراماسون هاست . در آیین فراماسونری هر چه در ادیان دیگر مقدس باشد برای آنان نحس است و البته در اکثر موارد هم عکس آن صدق میکند مثلا این که چرا بز برای آنان مقدس شد؛ یک علت جالبی دارد که : 

گفته می شود در زمان حضرت نوح (ع) که قرار بوده حیوانات را در درون کشتی قرار دهد، یک حیوان از فرمان نوح (ع) سرپیچی می کند و نوح هم اشاره ای به آن می کند و یک نقص در بدن آن حیوان ایجاد می شود اما آن چه حیوانی بود؟ درست فهمیدید آن حیوان بز بود . و در آیین فراماسونری برعکس آن عمل می شود و بز به عنوان یکی از مهم ترین نماد هایشان قرار می گیرد . نه حیوانی که سرپیچی کرده است . و خیلی جالبه که در پول هایی که هنگام پخش سریال شب های برره از سوی افراد نامعلومی (!) پخش می شد ؛ نماد هرم ناقص و بز ( بزی که چشم چپش به روی شماست )  دیده می شود که بسیار جای تامل دارد:

چند تذکر مهم : 

حتما بعد از مطالعه این مطلب، مطلب " آیا تحلیل فراماسونری به وسیله نمادها موجب تبلیغ آن میشود ؟ " را مطالعه کنید .

.هدف ما از درج این مطلب فراماسون جلوه دادن کارگردان یا بازیگران و نویسندگان سریال قهوه تلخ نبود بلکه هدف نشان دادن تفکری فراماسونی است که متاسفانه در این سریال به صورت آگاهانه/ غافلانه (!)  نشان داده شد . 

.چرا فراماسون ها نمادگرایی میکنند ؟

برای درک بهتر از این مثال استفاده میشود برای ظهور امام زمان (عج) نشانه هایی هست. وقتی انسان نشانه های ظهور را میبیند؛ عقل حکم میکند که ظهور نزدیک است .
این نکته را در ذهن داشته باشید در تعابیر اسلامی خروج دجال برابر است با ظهور مسیح(مسیح دروغین)از دید ماسونها . بنابر این اگر ما فراماسون را همان دجال بدانیم این استدلال در ذهن ما ایجاد میشود که باید برای ظهور مسیح دروغین (خروج دجال) نشانه هایی باشد .اما ظهور امام (عج) با ظهور شیطان فرق میکند آنان در حال ساختن ظهور مسیح دروغین اند کما این که نشانه های ظهور امام (عج) به واسطه ی تحرکاتی ایجاد میشود نه این که انسان آن را بسازد .
آنان در حال قرار دادن نشانه های مسیح دروغین(دجّال) اند که نشان دهند ظهور مسیح دروغین نزدیک است . و به همین ترتیب انسان به ظهور مسیح دروغین ایمان می آورد چراکه نشانه های او را در همه جا دیده است .
 

منابع :

علم براي زندگي  قسمت اول  

علم براي زندگي قسمت دوم  

در پناه ایزد منان پاینده و جاوید باشید .

بهروز مدرسی

این پست ساعت ۲۰:۱۵۵ دقيقه در تاريخ دهم دي ماه  ۱۳۸۹ پایان یافت .

 پاینده و برقرار باد ارتشیان دلاور و قهرمان ایران

 ajr4i2ce8c0d7seedv8o.jpgWeblog-Archive-.jpg

   آرشیو سایت  اينجا                                               آرشیو وبلاگ اینجا 

c9grzonv11okublhvvhp.jpg

 

  

آموزش شبيه ساز پرواز و پدافند سام

(شبیه ساز) پدافند موشکی سام ! اولین وب لاگ تحقیقاتی و آموزشی پدافندی در ایران است .همچنین آموزش رایگان این شبیه ساز برای علاقه مندان به پدافند های هوایی زیر نظر فرخ سیف . ماهر در شبیه ساز کمیاب پدافند سام و همچنین شبیه ساز پرواز زیر نظر استاد خلبان شبیه ساز جواد رحیم پور شروع به فعالیت کرد . توجه: تمامی عکس هایی که در انتهای پدافند های سام 2 و 3 و 4 گذاشته شده همه گرفته شده از محیط شبیه ساز پدافند سام هست ! لذت ببرید

حتمآ آن را ببينيد . براي اولين بار در ايران

 

  

 

pplnwui1jq5rw7l7897x.jpg

پیشنهاد دو پست دولتی توسط احمدی نژاد ( اینجا )

چگونه به جای دختر خارجی ، برادر پاسداری را تحویل ام دادند !! ( اینجا )

 • چگونه از تهمت کودتای نوژه ، نجات پیدا کردم !!؟ ( اینجا )
 • به جای  قطعه هواپیما بهروز وثوقی تحویل دادند !! (اینجا )
 • ماجرای جدا شدن سر مسافری در مقابل چشمان خانواده اش !! (اینجا )
 • نقش ستون پنجم در سقوط هواپیمای آیت الله محلاتی ! ( اینجا )
 • آیا تاکنون آتش گرفتن انسانی رو از نزدیک دیده اید !!؟ ( اینجا )
 •  ادار خلبان ، نظم پایگاه را به هم ریخت !! (اینجا )
 • دلایل سقوط هواپیمای خبرنگاران ! ( اینجا )
 •  آیا زندانیان سیاسی به دریاچه نمک ریخته می شدند !!؟ ( اینجا )
 • چگونه به دبیر کلی حزب خران برگزیده شدم !!؟؟ ( اینجا )
 • انتقاد از اعلیحضرت همایونی جهت رفاه الاغ !! ( اینجا )
 •  با خلخالی در صحرای طبس ! ( اینجا )
 • چرا در پرواز آبنبات تعاروف می کنند !؟ (اینجا )
 • پرواز به قبیله آدمخواران !! (اینجا )
 • عملیات محرمانه نجات زندانیان ( اینجا )
 • ماجرای اشگ ننه علی ( اینجا )

  شوخی با حاج آقا در جبهه ! ( اینجا  

 • - تعداد بازديد
 • 90237
 • مرتبه

   
  Copyright 2007 by Behrouz Moddaresi | Design by WebStudio | Powered By Movable Type 3.35