Oldpilot.ir | آدمخوران چینی .. !
درباره من

سوم دي ماه 1331 در تهران متولد شدم. پس از اتمام دوران دبيرستان به خاطر علاقه اي که به پرواز داشتم به نيروي هوايي پيوستم. در ادامه به آمريکا اعزام شدم، در بازگشت به ايران اولين پروازم را در تاريخ 18/3/53 انجام دادم و با آغاز جنگ تحميلي، به صورت شبانه روزي در مناطق جنگي پرواز داشتم و افتخار كسب مدال طلاي بالاترين ساعات پرواز را به دست آوردم. به دليل سكته قلبي و عمل جراحي باز كه ... ادامه
تبليغات
وبلاگستان
باقي قضايا
  آدمخوران چینی .. !

 یک حقیقت تلخ قرن بیست و یکمی ! 

 

تو ایالت کانتون چین (یا تو کشور چین)، سوپ گیاهی به همراه گوشت نوزاد سرو میشه که تبلیغ زیادی کردند که سلامتی و میل جنسی رو به طرز عجیبی بهبود می بخشه !قیمت سوپ حدودآ 4000 دلاره است . و یک کارخونه دار تو مصاحبه ای که کرده گفته تاثیر این سوپ خوشمزه رو به عینه دیده است ! این سوپ ترکیبی از مغذی ترین گیاهان، گوشت مرغ و جنین سالم انسانه که 8 ساعت آب پز یا بخارپز می شود ! 

    یک حقیقت تلخ قرن بیست و یکمی !  

2moam54hmol5qr99728s.gif

فرستنده : دکتر بابک معترض

m753lwvjz85b44xxlkmi.jpg

" آدمخوران چيني " عنوان مطلب اين پست است که تقديم شما ياران همدل و صميمي مي کنم . اما قبل از مشاهده تصاوير از دوستاني که داراي روحي لطيف و حساسي هستند خواهش مي کنم از مشاهده و مطالعه اين مطلب جدآ خوداري فرمايند .ضمن این که شاید بعضی از دوستان گرامی  قبلآ اخباری از این دست رو شنیده باشند . اما باور کنید بنده نخستین باری است که می شنوم !  

راستي مي دونستيد تارنماي " عمو بهروز " را  موقتي براي تمرين و دست گرمي راه اندازي کرده ام !؟ واقعيت اينه که .. ديگه از القاب نظامي حسابي خسته شده ام ! و اگه خدا بخواهد قصد دارم يک سايت مدرن با نام غير نظامي مثلآ : بابا بزرگ دات کام يا ‌عمو بهروز و ... راه اندازي کنم . و سپس با حوصله تمام پست هاي قديمي رو بازنويسي و درج کنم . يک وبلاگ هم از همون قديم مديما براي تفکيک مطالبي با ژانر پرواز و جبهه هاي جنگ آماده کرده ام که اگه روزي قرار باشه به صورت کتاب خاطرات ام رو منتشر کنم زياد دنبال مطالب جنگي اش نگردم ! نام وبلاگ " عشق به پرواز " است . و همون گونه که  ملاحظه مي فرماييد مدت هاي طولاني است که به روز نشده است .  

برچسب ها :  ایالت کانتون چین + مقاله علمی +سوپ گیاهی + گوشت نوزاد + میل جنسی + جنین +سقط +جفت جنین + قانون تک فرزندی + رستوران

 بهانه ای برای مقدمه ..

 چقدر آدم ساده و خوش باوری بودم که در تمام سال های عمرم تصور می کردم فقط بعضی قبایل بدوی آفریقایی آدمخور هستند .. یادش به خیر اون سال هایی که پیش از انقلاب به امر شهبانو فرح پهلوی برای آوردن رقصنده های آفریقایی برای جشن هنر شیراز به قلب قبایل آدمخور رفته بودم .. چقدر با همکاران و دوستان دلمون به حال آن ها می سوخت که به جای خوردن آبگوشت و قورمه سبزي يا انواع و اقسام غذاهاي خوشمزه طفلکي ها خوردن آدم بهشون مي چسبه .. !! خودمونيم گاهي از روي جهالت چقدر تمسخرشون کرده و با گومبا گومبا کردن اداي آن ها رو در مي آورديم .. !! چرا راه دوري بروم .. همين چندي پيش وقتي نگاهم به لينکي افتاد که نهنگ ها را در همين قاره به اصطلاح متمدن اروپا سلاخي مي کردند ، چقدر فرياد يا مصيبت ها سر دادم .. ! آخرين بار هم وقتي دوستي تصاوير چگونگي  سوسمار خوردن اعراب رو برام فرستاد ، گلاب روتون ديگه حالت تهوع به من دست داد .. ! مدام با خودم فکر مي کردم چطور چنين چيزي امکان پذيره .. !!؟؟ اما خوب يادمه  همون موقع خيلي از هموطنان ما در همه اين پست ها عليه اين تفکر عقب مونده ام جبهه گرفته و با استدلال اين که .. همان طور که  ما ايراني ها از گوشت انواع و اقسام حيوانات استفاده کرده و با اشتها کله و پاچه مي خوريم   .. و جانداران گوناگوني رو براي شکم خود قربوني مي کنيم ، خب اون ها هم حق دارند در باره ذائقه شون هر تصميمي دوست دارند اتخاذ نمايند ... !

 خب از قديم گفته اند .. ادب در اطاعت است . و بنده حقير پذيرفتم ! تا اين که ديشب وقتي اي ميل ام رو چک مي کردم ، ديدم دوست بزرگوارم دکتر بابک معترض از اردبيل تصاويري همراه با چند خط دستنوشته برايم ارسال کرده است .. باور کنيد وقتي عکس ها رو ديدم ، اولش باورم نشد .. فکر کردم اين هم يه نوع شوخي فتوشاپيه .. ! اما با شناختي که از شخصيت بابک خان داشتم ، باورم شد که متآسفانه واقعيت دارد ! اما راستش رو بخواهيد من کاري به واکنش هاي متفاوت شما دوستان عزيز ندارم ! فقط خيلي دلم مي خواهد اين بار نظريه اون هموطناني که عمل کشتار براي شکم رو توجيه مي کردند ، در اين باره هم نظرشون رو بيان فرمايند .. !

اصل خبر چه بود ..!؟  

 آن چه در ذیل می خوانید ، عين نامه جناب دکتر بابک معترض است :

 این حقیقت قرن 21، شرم بر این انسانها، خواهش می کنم این لینک رو بدین همه بخونن تا بفهمن تو چه دنیای کثیفی زندگی می کنن این یه داستان واقعیه از یه مقاله علمی تکان دهنده ای که تو چین منتشر شده، به همراه این خبر چند عکس نیز آمده است ...

 

این سوپ ترکیبی از مغذی ترین گیاهان، گوشت مرغ و جنین سالم انسانه که 8 ساعت آب پز یا بخارپز می شود ! این کارخونه دار 62 ساله با همسر دومش که 19 سالش بود بعد دو هفته باز واسه سرو سوپ اومده بود و راضی بود از اینکه تونسته تو این دو هفته هر روز با همسرانش --- داشته باشه! یه روز زن و شوهری که دو دختر داشتند وبچه سومشون که جنین 5 ماهه بود و دختر تشخیص داده شده بود رو سقط کرده بودن اومده بودن واسه فروش! قیمت این جنین 2000 دلاره، اگه کسی حاضر به فروش جنین مرده نشه، جفت جنین(اونایی که کمی مطالعه دارن، میدونن جفت جنین چیه) هم خریداری میشه، اما فقط 200 دلار توضیح : این سوپ تندرستی در واقع یه هشدار جدی و یه پشت پا به بشریته . خواستگاه فعلی این حادثه چینه، عامل اصلی اینجور پدیده ها قانون تک فرزندیه، پولداراشون بچه پسر دوست دارن و فقیراشون دوست دارن حالا که دخترشون رو مجبورن سقط کنن به یه پولی برسن ...

تو ایالت کانتون چین (یا تو کشور چین)، سوپ گیاهی به همراه گوشت نوزاد سرو میشه که تبلیغ زیادی کردند که سلامتی و میل جنسی رو به طرز عجیبی بهبود می بخشه !قیمت سوپ حدودآ 4000 دلاره است . و یک کارخونه دار تو مصاحبه ای که کرده گفته تاثیر این سوپ خوشمزه رو به عینه دیده است ! 

  

 

 

در پناه ایزد منان پاینده و جاوید باشید .

بهروز مدرسی

این پست ساعت ۴۵دقيقه بامداد به تاريخ بیستم مهر ماه ۱۳۸۹ پایان یافت .

 پاینده و برقرار باد ارتشیان دلاور و قهرمان ایران

 ajr4i2ce8c0d7seedv8o.jpgWeblog-Archive-.jpg

   آرشیو سایت  اينجا                                               آرشیو وبلاگ اینجا 

 

klufvgizc2h3mha881b1.jpg

mgyejh5iz2b1buq9qwla.jpg

 

 

pplnwui1jq5rw7l7897x.jpg

پیشنهاد دو پست دولتی توسط احمدی نژاد ( اینجا )

چگونه به جای دختر خارجی ، برادر پاسداری را تحویل ام دادند !! ( اینجا )

 • چگونه از تهمت کودتای نوژه ، نجات پیدا کردم !!؟ ( اینجا )
 • به جای  قطعه هواپیما بهروز وثوقی تحویل دادند !! (اینجا )
 • ماجرای جدا شدن سر مسافری در مقابل چشمان خانواده اش !! (اینجا )
 • نقش ستون پنجم در سقوط هواپیمای آیت الله محلاتی ! ( اینجا )
 • آیا تاکنون آتش گرفتن انسانی رو از نزدیک دیده اید !!؟ ( اینجا )
 •  ادار خلبان ، نظم پایگاه را به هم ریخت !! (اینجا )
 • دلایل سقوط هواپیمای خبرنگاران ! ( اینجا )
 •  آیا زندانیان سیاسی به دریاچه نمک ریخته می شدند !!؟ ( اینجا )
 • چگونه به دبیر کلی حزب خران برگزیده شدم !!؟؟ ( اینجا )
 • انتقاد از اعلیحضرت همایونی جهت رفاه الاغ !! ( اینجا )
 •  با خلخالی در صحرای طبس ! ( اینجا )
 • چرا در پرواز آبنبات تعاروف می کنند !؟ (اینجا )
 • پرواز به قبیله آدمخواران !! (اینجا )
 • عملیات محرمانه نجات زندانیان ( اینجا )
 • ماجرای اشگ ننه علی ( اینجا )

  شوخی با حاج آقا در جبهه ! ( اینجا  

  توجه ... توجه.... توجه  

  خوانندگان محترم لطفآ توجه داشته باشيد :

  کليه کامنت هاي وبلاگ ( دل نوشته هاي يک سرباز ) بدون پاسخ منتشر مي شوند .

  دوستان محترم پرسش هاي خود را فقط در سايت ( خاطرات يک خبرنگار ) مطرح فرمايند .

  فراموش نکنيد فقط به کامنت هاي پست اخر پاسخ داده مي شود .

 •  

  - تعداد بازديد
 • 14374
 • مرتبه

  نظرات

  Dear Mr. Behrouz.
  It's nice too meet you after a long time! I have a heart full of words but not enough time to explain.

  Wish you a healthy life.
  Shahab Mahdavi
  پاسخ
  شهاب عزيزم .. من هم متقابلآ خيلي خوشحالم که بعد از مدت ها افتخار ارتباط با شما دوست بزرگوارم رو پيدا کرده ام .
  شهاب جان .. دقيقآ درک ات مي کنم .. فرصت براي بيان بسيار است .. به اميد ان روز
  من هم براي شما دوست خوبم آرزوي موفقيت و تندرستي دارم

  راستی‌ آقای مدرسی یکمی در مورد سلطان آسمانها کنکورد بنویسین اینکه چرا باز نشست شد با اینکه پرنده‌های قدیمیتر از اون مثل ۷۴۷ هنوز می‌پرن
  پاسخ
  فراز جان عزيزم
  در باره سلطان آسمان ها .. چشم . حتمآ اگه مطلبي به دستم رسيد ، منتشر خواهم کرد . اما به عقيده حقير صداي بالاتر از استانداردش پرواز اين هواپيماهاي جالب و دوست داشتني رو از ادامه کار باز داشت .
  در باره 747 ها بايد اضافه کنم که بله .. خوشبختانه هنوز هم يکي از هواپيماهاي ايمن در سفرهاي بين قاره اي مي باشند .
  من علاقه زيادي به جامبو جت ها دارم .
  سپاس از شما

  سلام عمو بهروز...
  اول باید تشکر کنم از این پست....
  من خودم از طرفدارای خاطرات شما و پست های هوانوردی هستم...اما این باعث نمی شه که از پست های ویژه خوشم نیاد....برعکس مسایل اجتماعی و فر هنگی و... و تجربه های شما می تونه خیلی مفید باشه....
  دوم اینکه واقعا حالم گرفته شد...راستش من یکی دو تا از این عکس ها رو از قبل دیده بودم اما اصلا باورم نمی شد که اینا واقعی باشند!!!!!
  عمو بهروز یه جمله ای هست که می گن آدم کوچک هست و بزرگ می شه و دوباره کوچک می شه ( مراحل رشد هر انسان از تولد تا کهنسالی ) حالا پیشرفت های انسان در عرصه علم و تکنولوژی داره کاری می کنه که کلا انسان ها به همون دوران عصر حجر برگردند!! ( داریم دوران کهنسالی بشریت رو طی می کنیم !! )
  این جمله از اینشتین هم به ذهنم اومد حیفم اومد که نگم : (( دو چیز پایانی ندارد ... یکی جهان هستی و دیگری حماقت انسان ... البته درباره اولی زیاد مطمئن نیستم!!!! ))
  سپاس از پست قشنگت عمو بهروز عزیز
  پاسخ
  محمد جان عزيزم
  خوشحالم که دوستي فرهيخته و انديشمند همچو شما دارم . و از خوانندگان ثابت مطالبم هستيد .. در باره تصاوير فوق عرض کنم .. بنده هم به اصالت ان ها در نظر اول شک داشتم .. اما ذهنيت خوردن موش و گربه و حيوانات نزد چيني ها از يک سو و اعتمادي که به جناب دکتر معترض دارم از سوي ديگر سبب شد تا کفه باور پذيري ام سنگيني کند .. اما مدام مثل خيلي از دوستان ديگر آرزو داشتم دروغي بيش نباشه .. ! ضمن اين که بخش ويژه يا زنگ تفريح صرفآ براي اين گونه مطالبي که خارج از چارچوب هاي تعريف شده سايت هستند ، پيش بيني شده است .
  اما جناب نظري عزيزم .. از دو جمله کلمات قصاري که فرمودي ، خيلي استفاده کردم . جالب بود . با سپاس از شما دوست بسيار بزرگوارم

  استاد ارجمند
  جناب مدرسي عزيز
  سلام
  در مورد مطلب استفاده شما در سايت كه پيرامون خلبانان ايران اير بود كامنت مورد نظر را خواندم.
  نكاتي را به شرح ذيل خدمت ايشان عرض مي كنم:
  1-شما كه از روي يك كامنت من در مورد من قضاوت كرديد چطور مي تونيد بگيد كه منابع من موثق نيستند؟!
  شما از كجا مي دونيد كه منابع خبري من كي بوده و يا چه كساني هستند و حتي بحث حقوقي كار را مي كنيد؟
  2-مطلب درج شده عينا در سايت "شبكه خبري - تحليلي صنعت حمل و نقل-تين نيوز" درج شده و ضمنا من وبلاگ نويس نيستم !
  شما چطور با اين تحليل و قدرت تفكرتون نمي تونيد فرق وبلاگ و سايت را تشخيص بدهيد؟
  "پايگاه تخصصي هوانوردي آسمان تهران" در سايت "ساماندهي" كه پايگاه ساماندهي وب سايت هاي ايراني است نيز ثبت شده است.
  جهت اطلاع شما من از خانواده هما هستم با هما بزرگ شدم و با هما زندگي مي كنم پس نيازي نيست كه به من گوشزد بشه كه چه چيزي بر عليه هما هست و چه چيزي نيست.
  واقعيت هارو بايد گفت!!!
  حتي اگه به ضرر منافع ما باشه!
  جناب مدرسي عزيز بنده بار ديگر صحت خبر فوق را تاييد مي كنم و حاضرم 10 شاهد از خانواده هما بيارم كه صحت خبر را تاييد كنند.همچنين قبلا هم گفتم كه خبرگزاري موثقي مانند تين نيوز هم اين خبر را كار كرده است.
  09384022068
  www.asemoon.org
  پاسخ
  داود جان عزيز و گرامي
  قبل از هر چيز ار شما پسر عزيزم تشکر و قدرداني مي کنم که با حوصله به مسايل مطروحه مي پردازيد ..
  داود جان برعکس شما .. بنده ذره اي عداوت در سخنان آن دوستم نديدم . و به همين جهت هم به خاطر عدم تحقيق ام از ايشون عذر خواهي کردم . و تنها دليلي که باعث عدم تحقيق و حتي پرس و جوي ساده در باره اين مطلب شد .. اعتماد به شما و شخصيت بسيار علمي و فرهنگي شما بود .
  به همين دليل .. وقتي اون دوست عزيز از بنده خواست تيتر را عوض کنم .. ازش خواستم .. ابتدا واقعه رو اون طوري که خودش قبول داره برايم بفرسته .. تا از روي ان تيتر جديد انتخاب نمايم .. اما همان گونه که شاهد هستي .. تا همين الان اين اتفاق نيفتاد ..!
  اما در باره توضيحات کامل شما .. بي نهايت سپاسگزارم . من مطمئن بودم شما هرگز بي گدار به آب نمي زني .. حالا هم از شما خواهش مي کنم .. اصلا خودت رو ناراحت نکن .. به هر حال اون دوست هم احتمالآ از خانواده ايران اير است که اين گونه تعصب نشان داده است .. ولي بايد بدونيم که مردم خصوصآ نسل جوان امروز واقعيت ها رو مي خواهند نه چيز ديگري رو ... !! باز هم از شما تشکر مي کنم . و از اين که با تاخير پاسخ شما را نوشتم .. عذر خواهي مي کنم

  شما هم چيزي بنويسيد
  • هر چي دلتان مي خواهد بنويسيد. اينجا مربوط به شماست اگر نظر خصوصي‌اي داريد لطف کنيد و از طريق اي‌ميل (behrouz.journalist at gmail.com) مطرح کنيد، ممنون.


  مشخصات حفظ شود؟

  از تگ‌هاي HTML هم مي‌توانيد در نظرتان استفاده کنيد.

   
  Copyright 2007 by Behrouz Moddaresi | Design by WebStudio | Powered By Movable Type 3.35