Oldpilot.ir | استمداد یک هموطن غریب
درباره من

سوم دي ماه 1331 در تهران متولد شدم. پس از اتمام دوران دبيرستان به خاطر علاقه اي که به پرواز داشتم به نيروي هوايي پيوستم. در ادامه به آمريکا اعزام شدم، در بازگشت به ايران اولين پروازم را در تاريخ 18/3/53 انجام دادم و با آغاز جنگ تحميلي، به صورت شبانه روزي در مناطق جنگي پرواز داشتم و افتخار كسب مدال طلاي بالاترين ساعات پرواز را به دست آوردم. به دليل سكته قلبي و عمل جراحي باز كه ... ادامه
تبليغات
وبلاگستان
باقي قضايا
  استمداد یک هموطن غریب

 فراخوان وجدان های آگاه   

 این نامه را از روی نخت سی سی یو می نویسم  

bx151pxl9etw9pgi3uc3.gif

05upt8sup9xiyg119966.jpg

در حال نگارش یکی از خاطرات بسیار مهم جنگی بودم .. که چشمم به نامه دختر عزیزم مونا افتاد .. البته ایرانی های بسیاری همت کرده و لینک های استمداد این دختر بیمار رو که از روی تخت بیمارستان دست نیاز به سوی ما انسان ها دراز کرده است ، منتشر کرده اند .. من هم قصد داشتم در پست بعدی لینک این نامه را قرار دهم . اما از ان جایی که این سایت پیشگام در امور خیریه است و به یاری شما عزیزان گام هایی هر چند کوتاه برای دانش اموزان مرودشتی و کودکان سرطانی محک برداشته شده ،  لذا تصمیم گرفتم به صورت مستقل این کار رو انجام دهم . امیدوارم دوستان و خوانندگان نازنین بار دیگر بزرگواری کرده و با یاری خود مونای عزیز رو نجات دهند .. در ضمن بار دیگر یادآوری می کنم .. کمک به کودکان سرطانی و دانش اموزان مرودشتی فراموش نشود .. آدرس لینک آن ها در همین صفحه قرار دارد . با کلیک بر روی بنر وارد شوید .. ممنون از همه شما .

همان گونه که اشاره کردم ، یکی از بزرگترین عملیات های مشترک نظامی را چند روزی است شروع کردم .. و امیدوارم تا فردا شب آماده شود . خواهش دیگری که از هموطنان و خوانندگان گرامی دارم این است .. ممکنه فردی قادر به کمک و مساعدت نباشه .. اما می تواند با تبلیغ لینک های  محک و دانش آموزان مرودشتی و همچنین درخواست مونای نازنین در بین دوستان و اقوام و افراد خییر ، رابط خیر باشد .  مطمئن باشید در درگاه پروردگار هرگز فراموش نخواهد شد .. آن چه در ذیل می آید نامه دردناک مونا زارعی عزیز است ..

marshalads.gif

Test Baner.gif


اسم من مونا است، من این نامه را از روی تخت آی.سی.یو در بیمارستان جکسون میامی فلوریدا برای شما می نویسم. من دانشجوی دکترای برق در دانشگاه بین المللی فلوریدا هستم. بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه صنعتی شریف تهران در تابستان ٢٠٠٧ از چندین دانشگاه آمریکا بورس تحصیلی گرفتم. من فلوریدا را برای تحصیل انتخاب کردم و در آگوست ٢٠٠٧ وارد دانشگاه شدم.

متاسفانه ٤ ماه بعد از اقامتم در آمریکا در نوامبر ٢٠٠٧ بیمار شدم و پزشکان بیماریم را یک بیماری نادر خونی تشخیص دادند. این بیماری بتدریج باعث نارسایی مغز استخوانم شده است.با وجود تاثیرات شدید و عوارض ناشناخته و تحمل ناپذیر این بیماری من به تحصیل، تدریس و تحقیق دانشگاه ادامه دادم تا بورس و بیمه ام را حفظ کنم. پزشکان تمام تلاش خود را انجام داده اند ولی نتیجه ای حاصل نشده است و من هر روز با عوارض مختلف این بیماری دست به گریبانم.

در حالی که من بسیار به حضور و حمایت والدینم نیازمندم، آنها هنوز موفق به گرفتن ویزا نشده اند. من یک دختر 26 ساله در یک کشور غریب 2 سال به تنهایی با این بیماری غریب و لاعلاج جنگیده ام. دور بودن از خانواده و بستری شدن در بیمارستان که دیگر زندگی روزانه من شده است، من را از نظر جسمی و روحی از پای در آورده است.

در اکتبر ٢٠٠٩ با دردی شدید وارد بخش اورژانس بیمارستان شدم، هر چند این اولین بار نبوده که من در شرایط اورژانس بوده ام، اما این بار طاقت فرساترین تجربه من بوده است. اکنون 2 ماه است که من به طور مداوم در ICU بستری می شوم. تیم پزشکی من به این نتیجه رسیده است که تنها راه نجات من پیوند مغز استخوان است.من بانکهای بسیاری را برای مغز استخوان جستجو کرده ام اما نتیجه مایوس کننده بوده است. چون از نظر علمی احتمال پیدا کردن اهدا کننده از میان ایرانیان برای من بیشتر است، چشم امیدم به حمایت شما ست.

برای پیدا کردن اهدا کننده مناسب نیاز به تست DNA است. این تست بسیار ساده بوده و از طریق آزمایش روی بزاق دهان قابل انجام است که خود نیز می توانید به راحتی این نمونه را تهیه کنید که هزینه ای هم در بر ندارد. سازمان PACI که خدماتی برای بیماران ایرانی سرطانی مقیم آمریکا ارایه می دهد، این امکان را فراهم کرده که شما بتوانید این تست را تا پایان ماه ژانویه 2010 به طور مجانی انجام دهید.

می دانم که زمان محدود است ولی من به کمک و همیاری شما امیدوارم.

اگر شما به عنوان اهدا کننده مناسب تشخیص داده شدید پیوند مغز استخوان انجام می شود. ولی این پیوند نیازی به عمل جراحی ندارد. آنچه نیاز است فقط مقداری از خون شما است. پزشکان سلول های بنیادی از خون شما را به من تزریق می کنند. ماههای اخیر، این بیماری من را به وضعیت نا امید کننده ای رسانده است، نمی دانم چه مدت زنده خواهم بود ولی این را می دانم که تنها چیزی که می تواند مرا زنده نگه دارد پیوند مغز استخوان است. من به کمک شما چشم امید دوخته ام و فکر اینکه چنین ایرانیان مهربانی در اطراف من حضور دارند مرا به آینده و زندگی ام امیدوار می کند. من واقعاً به کمک و همیاری شما برای یافتن اهدا کننده مناسب نیاز دارم.

یک نجات دهنده باشید.

با احترام

مونا زارعی 


آدرس و شماره تلفن انستیتو سرطان ایرانیان در آمریکا جهت دریافت اطلاعات بیشتر

Persian American Cancer Institute

9100 Wilshire Boulevard, Suite 240 East
Beverly Hills, CA 90212
Telephone 310-385-9662

(برای چگونگی کمک به مونا زارعی از ایران یا هر جا لطفا این وبلاگ ها را هم بخوانید):

http://tofighi.wordpress.com/2009/12/24/help-mona

http://helpsavemona.blogspot.com


به طور کل در هر نقطه از دنیا که هستید می توانید آزمایش اچ-ال-ای: کلاس یک (HLA - Class1) را بدهید و جواب آن را به ایمیل دکتر مینا زارعی خواهر گرامی مونا زارعی بفرستید.

mina.zarei64@gmail.com

********

 

marshalads.gif

 مژده به علاقه مندان نمایش های هوایی  

 

پی نوشت

سایت مداد رنگی هم بزرگواری کرده و بعد از پی گیری های فراوان نتایج تحقیقات را چنین نوشته است :

http://tofighi.wordpress.com/2009/12/24/help-mona/

برای کمک به مونا از ایران و خارج از ایران چه کنیم

این پست مرتب به روز خواهد شد ، لطفا در وبلاگهای خود لینک دهید و دنبال کنید

ساده ترین راه برای کمک به مونا در هرجا که هستید
1 – یک پزشک عمومی برایتان آزمایش “اچ-ال-ای : کلاس یک” (HLA – Class1) بنویسد.
2 – یک آزمایشگاه پیدا کنید که بتواند آزمایش “اچ-ال-ای : کلاس یک” برایتان انجام دهد.
3 – نتیجه آزمایش را به ایمیل خواهر مونا با آدرس زیر ارسال کنید:
mina.zarei64@gmail.com

نکات مهم
1- آزمایش به گروه خونی ربطی ندارد.
2- اگر خون شما منطبق باشد، تنها نیاز است مقداری خون از شما گرفته شود که بسیار ساده است و تمام هزینه های سفر شما به امریکا پرداخت خواهد شد.
3- برای یافتن آزمایشگاه در هر کشوری از
این سایت میتوانید استفاده کنید.
4- دلیل برنگشتن مونا به ایران، شرایط جسمیشه و الان دو ماهه توی ICU بستریه.
5- بیماری مونا،طبق
اطلاعات این صفحه، PNH است.

لطفا به سایت رسمی کمک با آدرس http://helpsavemona.blogspot.com برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید و در وبلاگهایتان لینک دهید

اطلاعات قبلی

کمک از ایران

با پدر مونا تماس گرفتم.خوشبختانه اطلاعات مونا در دو آزمایشگاه در تهران وجود داره و من از همه تقاضا میکنم زحمت بکشند و برای دادن آزمایش به یکی از این دو آزمایشگاه مراجعه کنند.این آزمایش به گروه خونی هیچ ارتباطی ندارد.

 • در تهران

مراحل به صورت زیره:

 1. از یک پزشک عمومی بخواهید براتون آزمایش HLA – Class 1 بنویسه . (هزینه آزمایش با دفترچه بیمه در حدود 5000 تومان است که خانواده مونا حاضرند در صورتی که بخواهید بپردازند) – در صورت عدم دسترسی به پزشک عمومی ،میتوانید از خواهر مونا ، دکتر مینا زارعی بخواهید درخواست آزمایش را در دفترچه تان بنویسد. شماره ایشان: 09122145379
 2. به آزمایشگاه بهار یا نور مراجعه کنید و آزمایش بدید.
 3. شماره پرونده مونا در آزمایشگاه بهار 1049 و در آزمایشگاه نور 1733 است. از مسوولان آزمایشگاه بخواهید تا آزمایش شما را با این پرونده چک کنند.
 • آزمایشگاه بهار

نام مدیر: برزو گوران تلفن: ۸۸۹۶۵۸۱۸, ۸۸۹۶۱۷۴۸, ۰۹۱۲۶۰۴۸۵۸۸ نمابر: ۸۸۹۷۴۱۸۸ آدرس: – کارگر شمالی (امیرآباد) – جنب پمپ بنزین – پ. ۱۶۲۷

 • آزمایشگاه نور

نام مدیر: مریم جلالی تلفن: ۶۶۴۲۹۸۷۱, ۶۶۴۲۷۷۸۹, ۶۶۴۲۲۳۶۲ نمابر: ۶۶۴۲۲۳۳۷ آدرس: تهران – منطقه ۶ – بلوار کشاورز – بین خیابان جمالزاده و کارگر شمالی (امیرآباد) – پ. ۱۱۱

 • در شهرهای دیگر

در شهرهای دیگر باید به آزمایشگاههایی مراجعه کنید که پاتوبیولوژی داشته باشند. میتوانید از آزمایشگاه شهرتان بپرسید که میتوانند برای شما آزمایش HLA – Class 1 انجام دهد یا خیر. فعلا در اسرع وقت برای دادن آزمایش مراجعه کنید.

کمک از کشورهای دیگر

برای کمک از کشورهای دیگر، راهنمای سایت  http://helpsavemona.blogspot.com اینجا کپی شده است. روال برای کشورهای دیگری که نام آنها ذکر نشده  مشابه است و سعی میگردد لیست تکمیل شود.

نحوه انجام تست برای دوستان ساکن آمریکا

نحوه انجام تست برای دوستان ساکن کانادا

نحوه انجام تست برای دوستان ساکن اروپا

نحوه انجام تست برای دوستان ساکن انگلیس و استرالیا

نحوه انجام تست برای دوستان ساکن انگلیس و استرالیا

انجام تست برای دوستان ساکن سایر کشورها

End-Text.jpg 

در پناه ایزد منان پاینده و جاوید باشید .

بهروز مدرسی

این پست ساعت  10:30دقیقه بامداد دوازدهم دیماه ماه  ۱۳۸۸ پایان یافت .

پاینده و برقرار باد ارتشیان دلاور و قهرمان ایران

 ajr4i2ce8c0d7seedv8o.jpgWeblog-Archive-.jpg

   آرشیو سایت  اينجا                                               آرشیو وبلاگ اینجا 

به درخواست خوانندگان محترمي كه گله فرموده بودند اين سايت فهرست مطالب گذشته ندارد ، اين مهم به همت يكي از خوانندگان خوب و پسر عزيزم امير محمود بازيار انجام گرفت .. همچنين بخش قديمي " مطالب گذشته " به انضمام كالبد شكافي سانحه هواپيماي سي - ۱۳۰ كه در شهرك توحيد به وقوع پيوست به اين صفحه انتقال يافت . براي مشاهده آرشیو مطالب سایت اينجا رو كليك كنيد . همچنین برای مشاهده مطالب گذشته وبلاگ اینجا را کلیک کنید .

 

توجه   قابل توجه خوانندگان محترم    توجه

khalaban.JPG

سلام بر همه دوستان و یاران استاد مدرسی

سال گذشته در پی صحبت هایی که با استاد داشتم تصمیم گرفتم که یه سایت کمکی برای استاد ایجاد کنم که هم باعث ارتباط بهتر ایشون با دوستدارانشون بشه و هم محل بحث و گفتگوی تخصصی تر در مورد پرواز این شد که دامنه خلبان دات کام رو ثبت کردم . دفعه اول به خاطر مشغله ذهنی استاد  اونجوری که باید  راه نیافتاد . اما این بار با همراهی یاران و کمک استاد قصد دارم راه اندازیش کنم . به همین دلیل نیاز به پنج نفر نیروی کمکی دارم . تمام کار های فنی و مالی پروژه به عهده خودمه .حتما میپرسین پس چه چیز دیگه ای باقی میمونه ؟ این دیگه مساله ای هست که بعد از معین شدن این افراد با خودشون در میون می زارم . فقط این رو بگم که این 5 نفر مدیران آینده انجمن هم خواهند بود .   کسانی که مایل هستن توی این کار همکاری داشته باشند :  

 1- باید حد اقل یک سال توی انجمن های مختلف فعالیت داشته باشن و اصول اولیه کار توی انجمن ها رو بدونند . 2- فعال باشن .  3- حد اقل روزی نیم ساعت وقت داشته باشن برای این کار . این سه تا شرط اصلیه است .  هر کسی که حد اقل این سه تا شرط رو توی وجود خودش میبینه میتونه توی این پروژه همکاری کنه . برای این که سر استاد رو الکی شلوغ نکنیم  هر کس که خواست همکاری کنه  درخواستش رو به ایمیل من بفرسته .

admin@khalaban.com

 موفق و موید باشید

Picture

Rhokond.gif

پیشنهاد دو پست دولتی توسط احمدی نژاد ( اینجا )

 • چگونه به جای دختر خارجی ، برادر پاسداری را تحویل ام دادند !! ( اینجا )
 • چگونه از تهمت کودتای نوژه ، نجات پیدا کردم !!؟ ( اینجا )
 • به جای  قطعه هواپیما بهروز وثوقی تحویل دادند !! (اینجا )
 • ماجرای جدا شدن سر مسافری در مقابل چشمان خانواده اش !! (اینجا )
 • نقش ستون پنجم در سقوط هواپیمای آیت الله محلاتی ! ( اینجا )
 • آیا تاکنون آتش گرفتن انسانی رو از نزدیک دیده اید !!؟ ( اینجا )
 •  ادار خلبان ، نظم پایگاه را به هم ریخت !! (اینجا )
 • دلایل سقوط هواپیمای خبرنگاران ! ( اینجا )
 •  آیا زندانیان سیاسی به دریاچه نمک ریخته می شدند !!؟ ( اینجا )
 • چگونه به دبیر کلی حزب خران برگزیده شدم !!؟؟ ( اینجا )
 • انتقاد از اعلیحضرت همایونی جهت رفاه الاغ !! ( اینجا )
 •  با خلخالی در صحرای طبس ! ( اینجا )
 • چرا در پرواز آبنبات تعرارف می کنند !؟ (اینجا )
 • پرواز به قبیله آدمخواران !! (اینجا )
 • عملیات محرمانه نجات زندانیان ( اینجا )
 • ماجرای اشگ ننه علی ( اینجا )
 • شوخی با حاج آقا در جبهه ! ( اینجا  

   24b6zr6.jpg

  (2) Next.jpgSmall---2.jpg
   
   
  نقد و بررسی سریال " گمشدگان " و اهداف پنهان آن
 • تصاویر مستند از یک سانحه  ،به روایت نشنال جئوگرافیک

  نگاهی به زندگی سر گروهبان فاطی ..!!

 •  کالبد شکافی سانحه هواپیمای ۷۲۷ رامسر

   ضربه ای که از بزرگ ترین دروغ خوردم ... !!

   خانم منشی دادگاه و باقی قضایا .. !! 

   و ....

 •  

  - تعداد بازديد
 • 11658
 • مرتبه

  نظرات

  آقای مدرسی عزیز
  امروز به همراه یکی از دوستانم ( ژوبین ) که اتفاقا خودش دکتر داروسازه رفتیم آزمایششگاه بهار برای همین قضیه اما یکی دوتا نکته نظرم را جلب کرد که بهتر دیدم عنوان بشه :
  1- این آزمایش نه با بزاق دهان بلکه با گرفتن نمونه خون انجام میشه .
  2- هزینه آزمایش بدون بیمه 32000 ( سی و دو ) تومان و در کمال تعجب با بیمه 19000 تومان عنوان شد !!!!
  پاسخ
  خیلی ممنون سروش جان .. راستش من گیج شده ام
  یکی از دوستان به نام علی از کانادا می نویسد .. که مخصوص ایرانیان خارج از کشور است .. بعضی ها می نویسند نیاز به آزمایش خون از همه ایرانی ها داریم .. به همین دلیل است که وقتی خانم رویا ایرانمنش می گوید مواظب باشید .. ممکنه عده ای دلخور شوند .. !! شاید خدا ناکرده این وسط فرد یا افرادی برای خود کیسه دوخته اند .. !! تا با گرفتن و پیدا کردن خون های مرغوب و دارای شرایط آن ها را جمع آوری و در شرایط خاص به کشور های نیازمند و بیمارستان های مجهز بفروشد . خود مونا می گوید .. از راه بزاق .. دیگری می گوید نیاز به بی هوشی نیست .. اما فرد دیگری می گوید نیم ساعت تا سه ربع بی هوشی داره .. امان از این تضاد
  اما دلم گواهی می دهد .. خود مونا واقعیت دارد .. بهترین راه مکاتبه یا تماس با خواهر ایشان خانم دکتر مینا زارعی است
  به هر حال من به وظیفه وجدانی ام عمل کردم
  از شما دوست مهربان و با غیرت ام سپاسگزارم

  والا من درست نفهمیدم از دست ما چه کاری ساخته است وقتی پدر و مادر این خانم اجازه ورود به امریکا ندارند!من تصور میکنم ایشون از هموطنان مقیم امریکا درخواست کمک دارند مخصوصا که در کالیفرنیا ایرانی زیاد است و برای چنین کاری نیاز به حضور فیزیکی در امریکا میباشد.اینکه دو تا ازمایشگاه معرفی کنند که مردم بروند اونم برای کسی که امریکاست خیلی عجیب است!
  پاسخ
  جناب تهرانی عزیز و گرامی
  با تشکر از اظهار نظر شما .. راستش این تضاد برای خیلی ها از جمله خود بنده به وجود امده است .. صادقانه عرض می کنم .. کامنت های خصوصی متعددی قضیه را زیر سئوال برده اند .. !! البته به اعتقاد من .. اصل بیماری نادر مغز استخوان مونا حقیقت دارد .. و او نیاز به این عمل مهم را دارد .. ولی اشکال در اطلاع رسانی افراد غیر آگاه و غیر متخصص است
  تضاد در بیان نوع آزمایش که یکی از راه بزاق و دیگری مقداری خون بدون عمل جراحی عنوان کرده و در جای دیگر عنوان می شود که نیم ساعت تا سه ربع برای گرفتن خون در شرایط بی هوشی موضعی طی می شود .. و در شرایطی که پدرو مادر مونا اجازه ورود به امریکا را نمی گیرند .. چند آزمایشگاه در تهران و سایر کشور ها معرفی می شود .. باور کنید دلم نمی آید بگویم ... شاید در این وسط کسی از بیماری این دختر بی گناه سوء استفاده می کند .. بهتره کل کامنت ها رو بخوانیم .. مخصوصآ کامنت پسر عزیزم علی از کانادا ... که منطقی به نظر می رسد .. امیدوارم یکی با خانم دکتر مینا زارعی تماس گرفته و بقیه را از این تضاد بیرون اورند ..
  ممنون از شما

  الهم اشفع کل مریض بحق حسین شهید مظلوم
  پاسخ
  ممنون جناب زارعیان گرامی
  انشاالله

  سلام آقای مدرسی

  فکر کنم بعضی از دوستان اشتباه متوجه شدند.
  من عرض کردم در ابتدا یک کیت نمونه برداری برای فرد متقاضی ارسال میشود (البته در خارج از ایران را عرض میکنم) بعد اگر معلوم شد این فرد میتواند به این خانم پیوند دهد چندین آزمایش روی وی انجام میشود که کعلوم شود بیماری مصری یا قابل انتقال ندارد بعد که همه چی تمام شد و فرد آماده پیوند دادن تشخیص داده شد در اطاق عمل با بیهوشی نمونه برداری صورت میگیرد که حدود نیم ساعت تا یکساعت و نیم طول میکشد.

  با تشکر
  علی از کانادا
  پاسخ
  ممنون علی جان نازنین
  مشکل در کامنت شما نیست ، بلکه برای بعضی ها از جمله خودم این پرسش پیش آمده است که .. وقتی والدین مونا هنوز بعد از چند ماه نتوانسته اند وارد آمریکا شوند .. چگونه یک فرد معمولی می تواند به خارج اعزام شود ؟
  یا این که .. فراموش کن بهتره علی جان کامنت دوستان رو بخوانی و به عنوان یک فرد آگاه و امین به این تناقضات پیش آمده پاسخ دهی .. البته فراموش نکن من در هیچ شرایطی بیماری مونای نازنین رو نفی نکردم .. و در همه حال معتقدم باید هر اقدامی که از دستمون بر می آید انجام دهیم
  ببخشید که مزاحم شما می شویم

  جناب مدرسی ، سلام علیکم

  خداوند همه ما را به راه راست هدایت کند و نور ایمان به قلبهایمان بتاباند تا شاید رافت به دلهایمان بازگردد ، این چه آفتی است که ما ایرانیانی که روزی به دستگیری و همیاری بیگانگان شهره بودیم امروز به هموطنان خود هم با دید شک و ظن مینگریم ، به جایی رسیده ایم که همه از دید ما نیتی سوء دارند مگر اینکه خلافش ثابت شود ، واقعیت اینکه بنده هم یکی از همین مردمی هستم که شرحش را دادم ، لذا وقتی متن شما را خواندم و مخصوصا کامنت سرکار خانم آزادمنش چرخی در اینترنت زدم تا صحت و سقم امر بر من آشکار گردد ، ظاهرا آنچه از ظواهر امر بر می آید گفته های ایشان درست است و دانشجوی دکترای برق در فلوریدا هستند و استاد مستقیم ایشان هم اقای دکتر بهروز میرافضل هستند که اطلاعات ایشان در سایت دانشگاه بین الملل فلوریدا وجود دارد و امکان تحقیق از ایشان در این رابطه وجود دارد و اما مهمتر اینکه ایشان از هموطنان مقیم آمریکا تقاضای کمک کرده است و متن فارسی را عده ای از هموطنان از روی حس نوعدوستی و خیرخواهی به فارسی ترجمه نموده اند و در سایتهای مختلف قرار داده اند و ظاهرا از ما ایرانیان ساکن داخل کشور کاری بر نمی آید ، البته شاید یک کاری بتوانیم بکنیم و آن اینکه ظاهرا پدر و مادر ایشان شرایط لازم برای اهدا مغز استخوان را دارند و بقول معروف اگر پایشان به آمریکا برسد قضیه حل است ، لذا جمعی از ایرانیان در یکی از سایتهای آمریکایی نامه ای به خانم هیلاری کلینتون معاون فعلی رئیس جمهور نامه ای نوشته اند و خواستار اعطای ویزای توریستی به والدین مونا شده اند ، همانطور که مطلعید در آمریکا دولتمردان و مسئولین در قبال افکار عمومی احساس مسئولیت میکنند بنا براین در این سایت این امکان دیده شده است تا با جمع آوری امضاهای فراوان مسئولین را به اعطای ویزا به والدین خانم مونا زارعی ترغیب نمایند ، بنده معتقدم شرکت در این جمع آوری امضاها ضرری نداشته باشد و شاید این حداقل کاری است که برای یک هموطن خود میتوانیم انجام دهیم (البته به جز دعا برای سلامتی ایشان) ، اگر صلاح دانستید این مسئله را عنوان کنید آدرس سایت مورد نظر این است

  http://www.petitiononline.com/Mona/petition.html

  انشا الله که خداوند همه بیماران را شفا دهد ، ببخشید که طولانی شد . . .

  پاسخ
  سرور گرامی جناب کیوان بزرگوار
  نمی دونم با چه زبانی از شما و کامنتی که مرقوم فرمودید ، تشکر و قدردانی کنم کاملآ حق با شماست .. شک و تردید آفت بزرگی است که جامعه را فرا گرفته است .. یادمه در زمان جنگ وقتی یکی از دوستان و همکاران نظامی خود را که در راه ماموریت جبهه تصادف کرده بود به بیمارستان بردیم ، پزشکان اعلام کردند به خون فراوان نیاز دارند .. و اغلب گروه خون های آشنایانش به او نمی خورد .. در میان جماعت غریبه فردی خیر خواه حاضر شد که به این دوست ما خون بدهد .. البته کار به پایان نرسیده و اون بنده خدا شهید شد .. اما جالب این که خانواده و دوستان از این که فردی همین جوری قصد خدمت و محبت داشته مشکوک شده بودند .. !!! و مدام در باره عمل آن فرد بحث می کردند .. در صورتی که به قول فرمایش شما ما در محبت و مهمانوازی شهره بودیم .. بگذریم . خدا رو شکر که نقطه تاریک این پازل روشن شد . راستش ارایه آدرس دو آزمایشگاه در تهران و سایر کشور ها به تناقضات دامن زده بود .. و از آن جا که در تکنولوژی جدید شیادی رواج دارد ، دوستان ناخواسته با این تناقضات ذهن شان به جاهای منفی کشیده می شد .. ممنون از شما که روشن کردید
  در باره لینک عاطفی فوق ، با شما موافقم . من با اجازتون لینک درخواست را در پست های بعدی ام هم درج خواهم کرد
  ممنون از شما

  با عرض سلام خدمت استاد بزرگوارم
  جناب مدرسی ایکاش اطلاع رسانی میشد که حتما حضور شخص اهدا کننده در امریکا نیاز است یا نه چون بنده که از پرسنل نیروی انتظامی می باشم و اجازه خروج ندارم حال نمیدانم آزمایش بدهم یا نه اگر نیازی به حضور بنده در آریکا نباشد من و چندی دیگر از همکارانم آزمایش می دهیم.
  با تشکر
  پاسخ
  دوست عزیز و نازنینم
  با سپاس از شما و آفرین بر شرف و غیرت شما برادر نیروی انتظامی عزیز ما
  راستش فکر کنم مربوط به هموطنان خارج از کشور باشه
  ولی توصیه می کنم با خواهر خانم زارعی که شماره اش در همین پست درج شده است تماس بگیرید
  ممنون از شما و همه همکاران بزرگوار شما

  سلام آقای مدرسی

  در پاسخ به دوستان به دو نکته اشاره میکنم.
  اول اینکه عزیزان یک لحظه خود را جای والدین این خانم بگذارید آنها دستشان از همه جا کوتاه است و میدانند که گرفتن ویزا برای پیوند دهنده داخل ایران سخت است ولی تیری است در تاریکی وشاید اگر کسی پیدا شد بتوانند سفارت آمریکا را راضی کنند که ویزا صادر شود. که خیلی هم غیر ممکن نیست.
  پس اگر واقعا قصد کمک دارید به ویزا گرفتن فکر نکنید چون این در مرحله آخر است اول ازمایش را بدهید که حداقل یک قدم مثبت برداشته شده باشد تا بعد.
  دوم اینکه بعضی ها هنوز به اصل جریان مشکوکند.
  آقای مدرسی فکر کنم من یک کم اعتباری پیش شما دارم و شما من را میشناسید.
  من نه این خانم را و نه خانواده اش را می شناسم یا دیده ام ولی موضوعی را که خودم دیدم به شما میگویم که سایر دوستان پی به درستی قضیه ببرند.
  وقتی من فرم درخواست نمونه برداری را برای انتقال خون کانادا فرستادم نوشته بود که بعد چند روز با من تماس میگیرند. خانمی زنگ زد و اولین سوالی که پرسید این بود که:
  چگونه با سازمان ما آشنا شدید؟
  رادیو - تلوزیون - وبسایت و غیره
  (اینجا معمولا تمام موسسات این سوال را میپرسند تا آمار تبلیغات دستشان بیاید)
  من در جواب گفتم راستش من این آزمایش را برای یک دختر ایرانی در آمریکا .....
  اجازه نداد جمله ام تمام شود.
  گفت: مونا
  من به قول معروف کف کردم.پرسیدم شما در کانادا از کجا اسم این خانم را در آمریکا میدانید؟
  گفت در این یکماه انفدر ایرانی ها آزمایش داده اند که ما اسم و آدرس و بیمارستان و دکتر و همه را اینجا داریم.
  اقای مدرسی از آنجایی که این آزمایش اینجا مجانی است و دولت و سازمانهای خیریه این هزینه را تامین میکنند مطمین باشید تا همچین شخصی وجود نداشته باشد اینها از این خرجها نمیکنند.
  از بعضی از دوستان خواهش میکنم لطف کنند برای یکبار نیمه پر لیوان را ببینند.

  قربان شما
  علی از کانادا
  پاسخ
  علی جان عزیز و گرامی
  شما بقدری در نزد بنده و خوانندگان محترم اعتبار و شخصیت دارید که من به شخصه با چشم بسته سخن شما را می پذیرم
  قبل از این که در باره این موضوع توضیح دهم .. یاد اوری می کنم .. من تا حالا دو نفر از خوانندگان رو که قصد مهاجرت و تحصیل در کانادا را داشتند ، به علی جان معرفی کردم .. شاید باورتون نشه برادر آدم برای خانواده اش این همه دوندگی نمی کند که علی جان با دل و جان همه گونه مشاوره به افرادی که نمی شناخت داد .. واقعآ از ایشون سپاسگزارم
  اما درباره واقعیت داشتن ماجرا .. باید همه این واقعیت رو بپذیرم که شک در باره بیماری نبوده .. بلکه نحوه اعزام بود که شما پسر خوبم خیلی راحت آن را توضیح دادی
  بله عزیزان یک آزمایش چندان خرجی نداره .. اما ممکنه باعث نجات جان دختری غریب شود
  ممنون علی جان عزیز و با شرافت نازنین
  خدا خیرت بدهد

  شما هم چيزي بنويسيد
  • هر چي دلتان مي خواهد بنويسيد. اينجا مربوط به شماست اگر نظر خصوصي‌اي داريد لطف کنيد و از طريق اي‌ميل (behrouz.journalist at gmail.com) مطرح کنيد، ممنون.


  مشخصات حفظ شود؟

  از تگ‌هاي HTML هم مي‌توانيد در نظرتان استفاده کنيد.

   
  Copyright 2007 by Behrouz Moddaresi | Design by WebStudio | Powered By Movable Type 3.35