Oldpilot.ir | دانش آموزان مرودشتی را دریابیم
درباره من

سوم دي ماه 1331 در تهران متولد شدم. پس از اتمام دوران دبيرستان به خاطر علاقه اي که به پرواز داشتم به نيروي هوايي پيوستم. در ادامه به آمريکا اعزام شدم، در بازگشت به ايران اولين پروازم را در تاريخ 18/3/53 انجام دادم و با آغاز جنگ تحميلي، به صورت شبانه روزي در مناطق جنگي پرواز داشتم و افتخار كسب مدال طلاي بالاترين ساعات پرواز را به دست آوردم. به دليل سكته قلبي و عمل جراحي باز كه ... ادامه
تبليغات
وبلاگستان
باقي قضايا
  دانش آموزان مرودشتی را دریابیم

  در خواست همیاری   

پست ویژه

در خواست همیاری  

2moam54hmol5qr99728s.gif

 

 یادمه سال پیش تقریبآ همین ایام بود که با تصاویر دردناک دانش آموزان مرودشتی آشنا شدم . باور کنید تحمل آن چهره ها برایم خیلی دشوار بود . تنها کاری که از دست بنده حقیر بر می آمد ، اطلاع رسانی بود . چون با شناختی که از عواطف مردم مهربون کشورم داشتم مطمئن بودم آن ها را تنها نخواهند گذاشت . سپس در مقام یک روزنامه نگار آزاد و مستقل تحقیق کردم تا با نیاز ها و کمبود های این عزیزان آشنا شوم... به لطف خداوند و یاری بعضی دوستان و همکاران متوجه این نکته شدم که با دقت و حساسیت فراوان جراحی های متعددی بر روی هریک از دانش آموزان آسیب دیده به عمل آمده و تنها نیازمند گذشت زمان برای ترمیم و جراحی پلاستیک بر روی چهره آنان هستند . ناگفته نماند که نهاد ها و موسسات خیریه متعددی آستین همت بالا زده و حتی یکی دو سایت هم به طور جدی با جمع آوری کمک های مردم در امر انتقال کودکان به تهران و رسیدگی به اوضاع آن ها فعالیت می کنند . حتی همون پارسال با مسئولان بعضی از سایت های فعال مکاتبه هم داشتم .

به پیشنهاد خوانندگان خییر و دلسوز که معتقد بودند به دلیل آمار بالای سایت  بهتره شماره حسابی اعلام بشه تا یاران همدل و صمیمی این رسانه هم سهمی در بهبود و کمک به  دانش اموزان داشته باشند . راستش رو بخواهید از ان جا که بنده هیچ گاه وارد تعهدات مالی نمی شدم ، بعد از مشورت های فراوان مقرر شد حساب به نام فرد صالح و شرافتمندی گشوده شود و بعد از جمع شدن مقدار قابل توجه ای با نظارت گروه دیگری از خوانندگان معتمد سایت ، کمک ها به خانواده دانش آموزان اهداء شود .  همزمان با افتتاح حساب توسط ( آقای پیمان فولادوند ) فرزند محترم یکی از دوستان قدیمی ام ، با دوتن دیگر از یاران همدل مقیم شیراز ( آقایان : بامداد و راستی ) خواهش کردم به اتفاق یکی از افسران خلبان پایگاه هفتم مسئولیت ارتباط با خانواده های مرودشتی را به عهده گرفته تا بعد از جمع آوری کمک ها به اندازه کافی از طریق آن ها انتقال یابد . البته این رو هم اضافه کنم دوستان شیرازی علاوه بر ارتباط با یکی از خانواده های دانش اموزان ، با موسسات خیریه و افراد فعال در این زمینه هم تماس برقرار کرده و نتیجه رو به بنده اعلام کردند ..

بعد از درج لینک " فراخوان نیکی " وبلاگ ها و سایت های متعددی محبت فرموده آدرس فوق را به نحو مقتضی پوشش داده و به عبارت ساده تر آن را لینک کردند .. که جا داره از یکایک مدیران بزرگوار و شریف این سایت ها تشکر و قدردانی کنم . اما دوستان .. واقعیت این است که فقط در همون روزهای نخست انعکاس خبر دردناک ، یاران همدل مبالغی رو به حساب واریز کردند .. و بعدش با سرد شدن تنور تبلیغات کمک ها هم قطع شد ! تا یادم نرفته اضافه کنم .. خود آقای پیمان فولادوند بعد از افتتاح حساب مبلغ یک میلیون و سیصد هزار تومان خود و دوستان اش واریز کردند . ولی متآسفانه با گذشت یک سال از افتتاح حساب ، کلآ دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان جمع شد ! و ما هم چنان منتظر افزایش حساب بودیم تا بشه لااقل کاری انجام داد .. البته ناگفته نماند با خودم فکر های زیادی می کردم .. مثلآ به نام هریک از دانش اموزان حسابی افتتاح کرده و لااقل نفری پانصد هزار تومان از سوی خوانندگان سایت بهشون هدیه دهیم . و خیلی فکرهای دیگه در این زمینه .. اما افسوس جمع نشد ..

*******

در تمام این مدت دلم خوش بود با تمهیداتی که اندیشیده شده است ، به ویژه این که با نام و مشخصات واقعی خودم سایت راه اندازی شده و از طرفی هم هیچ گونه ارتباطی با پول های جمع آوری شده ندارم ، حساسیتی پیش نخواهد آمد . اما متآسفانه تصورات بنده بی پایه بود ! و به دلیل افزایش سطح بی اعتمادی در جامعه و سوء استفاده هایی که معمولآ در قالب کار های خیر می شود ، ما هم  مورد شک و تردید قرار گرفتیم .. ! در نهایت بعد از استعلام و تحقیق از سوابق من و جناب فولادوند ، برای پرهیز از هرگونه شک و تردیدی مقرر شد حساب به نام حقوقی یا سایت باز شده و بعد از رسیدن به حد کافی با نظارت مراجع قانونی یا نمایندگان مورد تآئید به دست خانواده ها و یا نماینده قانونی آن ها واگذار شود . اما از ان جا که سایت بنده به نام شرکت " شار " ثبت شده بود و ممکن بود به مشکل برخورد کنیم ، قرار شد حساب جدیدبه نام بنده افتتاح و تصویر مبلغ واریز شده هم منتشر شود . خب همه این کار ها شد و همان طور که در تصویر ذیل می بینید ، کل مبلغی که جناب فولادوند به حساب جدید واریز فرمودند ، مشخص است . و از ان جا که حساب جدید الکترونیکی است .. تمام واریز ها و برداشت ها مشخص و قابل انعکاس است ...

*******

یاران همدل و صمیمی خوب می دانند که بنده بی نهایت روی کودکان و جوانان حساس هستم . و اگه خواننده خاطرات قدیمی ام باشند ، متوجه شده اند که دلیل اصلی سکته قلبی اولم در زمان جنگ ،  مشاهده دختر بچه ای خردسال که در حمله ناجوانمردانه دشمن به مناطق مسکونی شهر تبریز زخمی شده بود .  و ما ماموریت داشتیم زخمی ها رو به تهران منتقل کنیم . دیدن آن دختر بچه بد جوری عصبی ام کرد و بقیه اش رو می دانید ... شاید بیان این جملات حمل بر ریا باشد .. اما چندی پیش به محضی که یک بنر تبلیغاتی در باب کودکان سرطانی دیدم ، خیلی متآثر شده و کم ترین کاری که به عنوان یک فرد بازنشسته می تونستم انجام دهم ، اختصاص هزینه های تبلیغاتی سایت به " محک " و تبلیغات آن موسسه خیریه بود .. حالا هم صادقانه از دوستان تقاضا می کنم  دست به دست هم داده و با معرفی افراد خییر و نیکو کار در اطراف و اقوام خود ، در این امر خیر مشارکت فرمایند . من از همه دوستان خواهش می کنم یک بار دیگر به چهره این نوجوانان بنگرید :

w5teuhrwm6t5c9g5twwq.jpg

ze5k7yalgnrevnp0tvj5.jpg

nce2gn6gnfgn6k0bwm55.jpg

gzjst6aodgmtz0xat2j9.jpg

n9gy7n7azas9fls8g59b.jpg

vl2y2ycss0k8pdq8ynyq.jpg

ntewahybwsgl3r07orlv.jpg

tfcbzfp1g12mcb6gxyzy.jpg

fb6en6gpuzrdgj677dt8.jpg

xuy6xl911vmdfbqwxxr1.jpg

ml53p1pgcsy0lwxyhzbk.jpg 

 ********

اقدامات صورت گرفته ..

علاوه بر مبلغ دو میلیون هفتاد و پنج هزار تومان ، پزشکان متعهد و متخصص فراوانی در زمینه های : بی هوشی ، جراحی پلاستیک ، روانشناس و .. با بنده تماس گرفته و اعلام آمادگی برای هر نوع همکاری و عمل جراحی فرمودند .. که ضمن تشکر از یکایک این بزرگواران ، آن ها را به موسسات و نهاد های خیریه ای که در زمینه کار با این کودکان فعالیت می کنند ، معرفی کردم .

تقاضا از همه هموطنان ...

بنده در مقام یک کهنه سرباز از همه یاران همدل و صمیمی که در تمام مدتی که افتخار حضور در کنار شما را داشتم هرگز تنهایم نگذاشتید ... و حتی در شرایطی که صفحه سفید و بدون مطلب منتشر کردم باز هم حمایت ام کردید ، ملتمسانه خواهش می کنم  همت و بزرگواری کرده و از دوستان و آشنایانی که می شناسید بخواهید در این امر خیر مشارکت نمایند . دوستان خارج از کشور هم می توانند با ارسال وجه به نام دوستان و اقوام خود ، آن ها را در این امر خیر ترغیب فرمایند .. ضمنآ عزیزانی که در سایر تخصص ها می توانند کمک این نازنین ها باشند ، از طریق مکاتبه با بنده یا سایر موسسات مربوطه در این امر انسانی مشارکت فرمایند ..

آدرس اي ميل :

behrouz.journalist@gmail.com 

آدرس سایت :

www.oldpilot.ir

آدرس وبلاگ :

www.oldpilot.blogfa.com

شماره حساب

بانک ملت - حساب شماره

۱۵۵۶۹۲۱۷۹۵

شعبه باغ فیض

 بنام بهروز مدرسی


با تشکر و احترام :

بهروز مدرسی

این پست ساعت ۲:۴۵ دقیقه بامداد بیست و سوم اردیبهشت ۱۳۸۸ پایان یافت .

یک خواهش دوستانه : گوگل امتیاز وبلاگ من رو به دلیل حضور کم رنگ شما یاران کم کرده است . با یک کلیک در روز از این وب حمایت کنید (اینجا

                ایام به کام   

 حتی با ماهی ۱۰۰۰ تومن هم می شه کمک کرد !

برای اطلاع بیشتر به سایت ذیل مراجعه کنید :

http://www.mahak-charity.org/main.php

 ajr4i2ce8c0d7seedv8o.jpg

به درخواست خوانندگان محترمي كه گله فرموده بودند اين سايت فهرست مطالب گذشته ندارد ، اين مهم به همت يكي از خوانندگان خوب و پسر عزيزم امير محمود بازيار انجام گرفت .. همچنين بخش قديمي " مطالب گذشته " به انضمام كالبد شكافي سانحه هواپيماي سي - ۱۳۰ كه در شهرك توحيد به وقوع پيوست به اين صفحه انتقال يافت . براي مشاهده اينجا رو كليك كنيد

   

 من همسر سبیل کلفت نمی خواهم

تحلیل سانحه فوکر پرواز اردبیل

و

جاسوسی که به خواستگاری آمد !!

روایت واقعی  

 

 

- تعداد بازديد
 • 8450
 • مرتبه

  نظرات

  "با سلام. ممنون از مطالب مفيدتان.......اميدواريم از سايت ما هم که در زمينه آموزش و نرم افزارهای تحت وب آموزشی فعاليت می کند بازديد نماييد.
  پاسخ
  ممنون از شما ، چشم حتمآ خدمت خواهم رسید

  شما هم چيزي بنويسيد
  • هر چي دلتان مي خواهد بنويسيد. اينجا مربوط به شماست اگر نظر خصوصي‌اي داريد لطف کنيد و از طريق اي‌ميل (behrouz.journalist at gmail.com) مطرح کنيد، ممنون.


  مشخصات حفظ شود؟

  از تگ‌هاي HTML هم مي‌توانيد در نظرتان استفاده کنيد.

   
  Copyright 2007 by Behrouz Moddaresi | Design by WebStudio | Powered By Movable Type 3.35