درباره من

سوم دي ماه 1331 در تهران متولد شدم. پس از اتمام دوران دبيرستان به خاطر علاقه اي که به پرواز داشتم به نيروي هوايي پيوستم. در ادامه به آمريکا اعزام شدم، در بازگشت به ايران اولين پروازم را در تاريخ 18/3/53 انجام دادم و با آغاز جنگ تحميلي، به صورت شبانه روزي در مناطق جنگي پرواز داشتم و افتخار كسب مدال طلاي بالاترين ساعات پرواز را به دست آوردم. به دليل سكته قلبي و عمل جراحي باز كه ... ادامه
تبليغات
وبلاگستان
باقي قضايا
  گذری بر کشور های جهان

پست ویژه

njbmc4g1wz8x0d3t227y.gif

کشور ها از پنجره ماشین !

bbck0mxnwn7x5nglls69.jpg

دوست نازنینی زحمت کشیده و تصاویر زیبای ذیل رو برای درج در بخش زنگ تفریح یا همون پست ویژه ارسال فرمود . افسوس به دلیل گذشت زمان نام شریف این عزیز ارجمند رو فراموش کرده ام . امیدوارم در بخش نظرات لطف کرده و نامش رو بیان فرماید . واقعآ هنرمندانه نقاشی های فوق ترسیم شده است . و دارای مفاهیم پنهان و زیباست . این نقاشی ها انسان رو با روحیات مردم مختلف و طرز زندگی و تفکر ان ها به خوبی آشنا می کند . خیلی دلم می خواست در باره مردم ما هم دست به قلم می شد . شما فکر می کنید اگه نقاش مربوطه تصمیم می گرفت در مورد خصوصیات ایرانی ها نقاشی بکشه .. چی چیزهایی برای او از همه بیشتر نمود داشت !؟ خوشحال می شوم دوستان و یاران همدل و صمیمی در بخش نظرات آن ها رو بیان فرمایند ...

اگه خاطر مبارک تون باشه عرض کردم .. مدتی است به دعوت یکی از دوستان قدیمی برای مدیریت چندین پروژه مهم و بین المللی دعوت به کار شده ام . تنها ناراحتی من دوری از شما عزیزان و یاران با وفا بود . که همان گونه که وعده داده بودم بعد از این که به محیط جدید عادت کردم ، حتمآ چون سابق در خدمت خواهم بود . به لطف خداوند متعال با گذشت یک هفته ، تقریبآ جا افتاده ام . و می توانم این وعده رو بدهم که از هفته آینده سعی می کنم وقت بیشتری رو برای درج خاطرات قدیمی داشته باشم . فعلآ که هر روز ساعت هفت صبح در دفتر کارم حاضر هستم . و طبق خواسته کارفرمایان تقریبآ آخرین نفری هستم که محیط کار رو ترک می کنم . همین مسئله و فشردگی برنامه های اجرایی که دارم سبب شده است که شب وقتی به منزل می رسم ، با چشمان خواب آلود و نیمه باز شام می خورم !! اما خوشبختانه در دفتر کارم از اینترنت پر سرعت برخوردارم . از این روی هر از گاهی به سایت سر زده و پاسخ شما عزیزان رو می دهم . تلاش می کنم در صورت داشتن فرصت کافی ، مطالب رو هم بنویسم . حمایت و محبت شما باعث افزایش تعهدم شده است .  

 

ds351uyk50hg13eoqi5p.jpg

آژانس هواپیمایی برای خوانندگان سایت تخفیف ویژه می دهد .

http://www.wissini.com/

شرافت کاری این فروشگاه را تضمین می کنم . مدرسی

مرکز آپلود عکس ایرانی

http://www.picbaran.com/

اینجا را کلیک کنید


 

 

با تشکر و احترام :

بهروز مدرسی

این پست ساعت ۲۱:۳۰ نوزدهم آذر ماه ۱۳۸۷ پایان یافت . 

 

     ایام به كام   

4z5emr3dvam9vqv83k19.jpg

ajr4i2ce8c0d7seedv8o.jpg
 
به درخواست خوانندگان محترمي كه گله فرموده بودند اين سايت فهرست مطالب گذشته ندارد ، اين مهم به همت يكي از خوانندگان خوب و پسر عزيزم امير محمود بازيار انجام گرفت .. همچنين بخش قديمي " مطالب گذشته " به انضمام كالبد شكافي سانحه هواپيماي سي - ۱۳۰ كه در شهرك توحيد به وقوع پيوست به اين صفحه انتقال يافت . براي مشاهده اينجا رو كليك كنيد .

 

- تعداد بازديد
 • 19287
 • مرتبه

  نظرات
  شما هم چيزي بنويسيد
  • هر چي دلتان مي خواهد بنويسيد. اينجا مربوط به شماست اگر نظر خصوصي‌اي داريد لطف کنيد و از طريق اي‌ميل (behrouz.journalist at gmail.com) مطرح کنيد، ممنون.


  مشخصات حفظ شود؟

  از تگ‌هاي HTML هم مي‌توانيد در نظرتان استفاده کنيد.

   
  Copyright 2007 by Behrouz Moddaresi | Design by WebStudio | Powered By Movable Type 3.35