درباره من

سوم دي ماه 1331 در تهران متولد شدم. پس از اتمام دوران دبيرستان به خاطر علاقه اي که به پرواز داشتم به نيروي هوايي پيوستم. در ادامه به آمريکا اعزام شدم، در بازگشت به ايران اولين پروازم را در تاريخ 18/3/53 انجام دادم و با آغاز جنگ تحميلي، به صورت شبانه روزي در مناطق جنگي پرواز داشتم و افتخار كسب مدال طلاي بالاترين ساعات پرواز را به دست آوردم. به دليل سكته قلبي و عمل جراحي باز كه ... ادامه
تبليغات
وبلاگستان
باقي قضايا
  راسته می گن اجداد اوباما ایرانیه !؟

آیا اجداد باراک اوباما ایرانی است !؟

7mg6vm9qe6fvsdo5o0fx.jpg

پست ویژه

7mg6vm9qe6fvsdo5o0fx.jpg

2moam54hmol5qr99728s.gif

zifdnn0sljqfb1aemdyu.jpg

آیا اجداد باراک اوباما ایرانی است !؟

mp14uqq0qmtxud1gxoym.jpg

7s3u7wptfzdhm1b7rzfe.jpg

5mn3wim1qjhe7x03wn9e.jpg

همه می دانند من اصلآ آدم سیاسی نیستم و هرگز هم وارد این حیطه نمی شوم . اما راستش رو بخواهید یکی از خوانندگان محترم بدون این که هویت خود را آشکار کند . در بخش کامنت ها مطلبی در باره ایرانی بودن اجداد باراک اوباما برام فرستاد . ابتدا از این که چرا این دوست عزیز هویت خویش را بیان نکرده و یا هیچ نام مستعاری رو بر نگزیده بود ، به اصل خبر شك كردم . و حتي از بخش كامنت ها هم حذف كردم ! ولي دلم نيو مد اصل خبر را دور بيندازم ... اما از شما چه پنهون وقتي براي مطلب پست بعدي ام كه مربوط به " عمليات نجات در اقيانوس آرام " است ، در گوگل دنبال تصوير بودم . به سرم زد تا در مورد خبر بوشهري بودن " باراك اوباما " هم تحقيقي بكنم . با كمال تعجب ديدم مطلب ارسالي دوست   بدون نام گرامي صحت داشته و تازه يك سايت عربي هم در مورد هويت اوباما و مهاجرت اجداد او مطالبي را درج كرده است . لذا بر آن شديم به عنوان يه " پست ويژه " آن را به اطلاع دوستان و خوانندگان محترم برسونم . اگه خبر كهنه و تكراري بود ، كه سريع بر مي دارم . اگه ديدم براي بعضي ها تازگي داره .. خب مي گذارم بماند !

Picbaran

 آن چه قبلآ از باراك مي دانستم ....

ما عادت داريم براي هر خبري يك راست بريم سر وقت ويكي پديا .. اين سايت در باره اين سناتور سياه پوست آمريكايي نوشته است :

باراک حسین اوباما (متولد ۴ اوت ۱۹۶۱ ایالت هاوایی) یکی از سناتور‌های دمکرات آمریکا است که در سال ۱۹۹۷ به عنوان سناتور ایالت ایلینوز انتخاب شد. او از سال ۲۰۰۳ با برپایی کمپین انتخاباتی برای ریاست جمهوری، خود را به عنوان کاندیدای حزب دمکرات و به عنوان یک چهره سیاسی ملی در آمریکا شناساند. او از زمان کاندیداتوری برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۰۸ امریکا، پایان دادن به جنگ عراق را مطرح کرد.

سناتور اوباما دارای لیسانس علوم سیاسی از دانشگاه کلمبیا، و دکترای حقوق از دانشگاه هاروارد است.

وی چهار سال از دوران نوجوانی خود را در جاکارتا گذرانید، و زاده پدری کنیایی است. او یک مسیحی فرقه پروتستان و از شاخه کلیسای متحد مسیح است.

 

آراي بالاي باراك اوباما كه در انتخابات مرحله مقدماتي رياست جمهوري آمريكا در ايالت آيوا و روزپنجشنبه سوم ژانويه انجام شد بسياري را شوكه كرده است. اوباما در ميان كانديداهاي رياست جمهوري ايالات متحده نرم ترين موضع را در قبال ايران اتخاذ كرده است. وي مدعي است كه در صورت دستيابي به سمت رياست جمهوري به مذاكره با ايران در سطحي بسيار بالا دست خواهد زد و با رهبران ايران به گفت و گوي مستقيم خواهد پرداخت. وي بارها تأكيد كرده كه حاضر است مشوق هاي زيادي را براي تغيير رفتار ايران، كنار بگذارد. اوباما از همكاري اتمي با ايران، حمايت از عضويت جمهوري اسلامي در سازمان تجارت جهاني، همكاراي هاي اقتصادي، دادن تضمين هاي امنيتي و حتي بايگاني كردن موضوع تغيير رژيم، به عنوان مشوق هاي خود براي تهران ياد مي كند.

به نظر مي رسد كه عمده دليل محبوبيت فعلي باراك اوباما عقايد شديدا ليبرال وي باشد كه معتقد به ايجاد تغييرات گوناگون در موضوعات مختلف است .

روابط تهران و واشنگتن از حدود ۲۸ سال پیش و پس از اشغال سفارت امریکا در تهران به سردی گرائید و از آن زمان تاکنون هرگاه دو طرف سعی نموده اند که به یکدیگر نزدیک شوند - مواردی مشکوک باعث شده تا مجددا اختلافات بالا بگیرد. ولی بهر شکل بازنده اصلی این شرایط ایران و برنده آن امریکا بوده است . البته منافع عمده ای که از این شرایط نصیب کشورهائی چون روس وچین شده است نیز نباید از نظر دور داشت. موج نگرانی وهراس از ایران نیز باعث شده که کشورهای منطقه جهت مقابله احتمالی با ایران دست به خرید تسلیحات و تجهیز ارتش خود نمایند که این خود موجب سودی سرشار برای تولید کنندگان سلاح که عمدتا امریکائی است بشود. اگر اوباما بتواند این زخم چندین ساله را مرحمی باشد - در آن صورت می توان امید داشت که مسائل خاور میانه به گونه ای دیگر رغم بخورد.

Picbaran

و اما خبري كه برايم فرستاده شد .... !

جداد اوباما ايراني و اهل بوشهر بوده اند
آسوشيتد نيوز:اجداد اوباما ايراني و اهل بوشهر بوده اند

منابع موثق خبري مي گويند، هيچ مي دانيد كه سناتور «باراك اوباما»ي آمريكايي كه شايد «بختش بزند» و رئيس جمهور هم شود، ايراني الاصل «از آب» درآمده است.
در واقع، آن طور كه «ايتارتاس» گزارش مي كند، گزارش «آسوشيتدنيوز» به ما مي گويد كه شخصي به اسم دكتر «اندي واسهول» از موسسه تحقيقات تاريخي دانشگاه معتبر «ام.آي.تي» آمريكا، اعلام كرده كه طبق تحقيقاتش، «باراك حسين اوباما» اصلا اهل جنوب ايران و شيعه است! به عبارت ديگر، اصل و نسبش همان خانواده معروف «اوباما»ي «بوشهر» است كه در دوران قاجاريه جلاي وطن كرده و طي چند نسل سر از آمريكا درآورده است! به اين ترتيب كه، جد بزرگش در واقع «ميرحسن خان اوبامايي» كه از ميرآب هاي معروف «بوشهر» بوده (و به همين خاطر هم اسمش «اوباما» يا «آب با ما» بوده)، بعد از يك نزاع خونين با سقاباشي «ناصرالدين شاه قاجار» از اين شهر فرار كرده و به مرز عثماني مي رود و بعدش، در «حلبچه» به عنوان تاجر زردچوبه و سپس به عنوان تاجر زعفران فعاليت كرده و رفته «حلب» (در سوريه فعلي)! ظاهرا، «ميرحسن خان» همانجا هم فوت مي كند و پسرش، «علي اصغر اوباما» به خاطر ضديت اهالي عثماني با شيعيان ايراني، راه «طرابلس» را پيش مي گيرد و آنجا به تجارت تنباكو مشغول مي شود! اما، بعد از اينكه قليان چاق كردن در آنجا ممنوع مي شود، اين خانواده هم «تكه پاره» شده و هر «تكه اش» به جايي مهاجرت كرده است! مي گويند، حالا اين وسط پدربزرگ «حسين» كمي قبل از جنگ جهاني دوم مي آيد و به همراه خانواده اش به جنوب غربي آفريقا مهاجرت و براي امرار معاش هم از پشم شتر پارچه درست مي كند طوري كه، بعد از جنگ «برك» (همان «باراك» )ايراني كلي محبوبيت پيدا مي كند و شهرتش به آمريكا و به گوش معاون شهردار «واشنگتن» مي رسد، كه او را به «لس آنجلس» دعوت مي كند! خلاصه، اين جوري مي شود كه جناب پدربزرگ در تگزاس مستقر مي شود و به توليد و تجارت «برك» مي پردازد، اما چون واردات شتر و پشمش به آمريكا ممنوع مي شود، او هم ورشكسته مي شود! گزارش ها باز هم مي گويند، پدر «باراك» كه اسمش «حسين اوباما» بوده، بعد از مدرسه و دانشگاه تابعيت ايراني- آمريكايي مي گيرد و بعدش هم با يك دختر مسيحي ازدواج مي كند و به اصرار همسر و خانواده همسرش دينش مي شود «اسلامي- مسيحي»! و چون نمي تواند اسم ايراني روي پسرش بگذارد، پس اسمش را مي گذارد «باراك» (همان «برك») و اسم خودش را در اسم بچه مي گنجاند (باراك حسين اوباما). حالا، مي گويند افشاي اين موضوع مي تواند كلي دردسر براي آينده سياسي جناب «اوباما»ي آمريكايي درست كند!
  

 bwz7vj9oz6rvt4y7txpb.jpg 

منبع عربی :   www.taqrir.org/showarticle.cfm?id=502 

منابع ایرانی : o24.blogfa.com/post-185.aspx 

                       ویکی پدیا

در اين سايت هم اشاره شده است :

                         http://taze-be-taze1.blogfa.com/post-84.aspx 

با تشكر و احترام :

بهروز مدرسي

اين مطلب در ساعت ۴۵ دقيقه بامداد يازدهم خرداد ماه ۱۳۸۷ پايان يافت .

                                       ايام به كام   

                      

توضيح : زمان پاسخ به مسابقه : زبل بازي فيروز بيك ايمانوردي پايان رسيد .

 


پست بعدي

4wu0u9i1hi5vpzqoh01q.jpg

kpj219c71tehah5k09cy.jpg

m8hrf9exgkl61qu3lf1r.jpg

- تعداد بازديد
 • 32617
 • مرتبه

  نظرات

  سلام
  باباباحال
  عالي بود
  گفتم اينقد اوباما رو دوس دارم نگو هموطن
  ايول خسته نباشي
  پاسخ
  ممنون دخترم
  ما باید یاد بگیریم همه انسان ها رو دوست داشته باشیم
  ممنون از حضور سبزت

  شما هم چيزي بنويسيد
  • هر چي دلتان مي خواهد بنويسيد. اينجا مربوط به شماست اگر نظر خصوصي‌اي داريد لطف کنيد و از طريق اي‌ميل (behrouz.journalist at gmail.com) مطرح کنيد، ممنون.


  مشخصات حفظ شود؟

  از تگ‌هاي HTML هم مي‌توانيد در نظرتان استفاده کنيد.

   
  Copyright 2007 by Behrouz Moddaresi | Design by WebStudio | Powered By Movable Type 3.35