درباره من

سوم دي ماه 1331 در تهران متولد شدم. پس از اتمام دوران دبيرستان به خاطر علاقه اي که به پرواز داشتم به نيروي هوايي پيوستم. در ادامه به آمريکا اعزام شدم، در بازگشت به ايران اولين پروازم را در تاريخ 18/3/53 انجام دادم و با آغاز جنگ تحميلي، به صورت شبانه روزي در مناطق جنگي پرواز داشتم و افتخار كسب مدال طلاي بالاترين ساعات پرواز را به دست آوردم. به دليل سكته قلبي و عمل جراحي باز كه ... ادامه
تبليغات
وبلاگستان
باقي قضايا
  کابین هواپیما

تصاویری زیبا از کابین هواپیما ها

ho7fiozjplb38kisfkmg.jpg

خيلي ها دوست دارند كابين رويايي هواپيما رو ببينند . در اين جا شما با تصاوير بسيار زيبا از كابين هاي هواپيماها آشنا مي شويد .

hlpkvy7fzko3zxxcl0cj.gif 

تصاویری زیبا از کابین هواپیما ها

qbp1kq70llb7ws7gg8ua.jpg


     wzn0czvmoyjxt4qdzvci.jpg

باور کنید کسی که ذات اش خراب باشد ، با نصيحت و دلسوزي هرگز ادب نگشته و هميشه در پي تخريب شخصيت ديگران است . اگر به خاط داشته باشيد شخصي به نام " رهگذر " كه مدت ها هتاكي مي نمود و بعد از مدتي حرف هايي كه لايق خود و خانواده اش بود با نام جعلي ساير خوانندگان مي فرستاد . به من اي ميل زده بود و ضمن عذر خواهي دليل رفتار هاي ناپسندش را به خاطر فسادي كه اطراف اش رو گرفته بود ذكر كرده و از من خواست ضمن باز نمودن كامنت ها ، در باره فرار خواهر هايش از منزل و رفتار هاي مادرش مطالبي بنويسم . ولي از آن جا كه سياست و خط مش سايت به من اجازه درج كثافت كاري ها و رفتار ناپسند خانواده او را نمي داد ، از وي پوزش خواسته و حتي اعلام نمودم حاضرم هر نوع كمكي براي نجات شخص خودش انجام بدهم . اما وي كه نيت اش  وادار نمودن من به باز كردن كامنت ها بود ، وقتي تيرش به سنگ خورد ، شديد ترين هتاكي هايي كه واقعآ لياقت خانواده اش است براي من ارسال مي كرد . و چون محل نگذاشته و اهميتي به جرثومه هاي فسادي چون او نمي دادم . امروز كامنتي فرستاد و اذعان داشت كه به نام بنده به تمام لينك هاي سايت ام پيغام فرستاده و هتاكي نموده است . البته مديران سايت هاي فوق عاقل تر از آن هستند كه توجهي به اراجيف انسان هاي ذليل و مطرود از جامعه داشته باشند . لذا بدينوسيله به تمام عزيزاني كه به نام من پيغام دريافت مي نمايند اعلام مي كنم تمام كامنت ها جعلي مي باشند . و هم چنان كه بنده با دوستان در پي شناسايي آي پي فرد مورد اشاره هستيم ، آن ها هم اقدام فرمايند . تا از طريق مراجع قانوني با وي برخورد نمائيم . در پايان بار ديگر به رهگذر و رهگذر ها اعلام مي كنم آن چه مي نويسيد در خور شخصيت خود و خانواد تان است . فقط از خداوند براي اصلاح شماها دعا مي كنم .  

در پي استقبال خوانندگان محترم از پست هاي تصويري ، اين بار هم  عكس هايي از كابين هواپيما كه يكي از دوستان خوبم به نام آقاي " امير جم " ارسال فرمودند به همراه تعدادي ديگر كه خود در آرشيو داشتم تقديم حضورتون مي نمايم .


s71hvzjabjz39w75cx8v.jpg

u52m8q3xlql1bj2kg9al.jpg

2bq6i23x3qzxtr3d06a4.jpg

ly0kt33rzr702w7nibb0.jpg

gcaqzy06qf3401xdqhbs.jpg

p38ixya47bv1ve59q45k.jpg

pab7k9s0jqkn7b0cdagm.jpg

vlw3t05syiwe3su0nn5v.jpg

32bb9cwepeopr8eja3zn.jpg

9u8bxdkni4kei3ozavi0.jpg

5m3y5qworthdhhy93o5a.jpg

y2u5lrpg2nxx730s0sn9.jpg

jt5e16xck9dj3q3wnhin.jpg

890ed0lo15wm9b50ztmi.jpg

xyrx0yms2a7r7pocqzhv.jpg

c89qzkp0lwz8j571idej.jpg

h6fnlb2oz3ur6b6dk7y9.jpg

lfgfytq81qk36a10786r.jpg

5uflkyy296kl3581svdk.jpg


y03klprmfyg91enyddbm.jpg

hdcics67uaz0h7udo9eo.jpg

ry87oqsfkavibwo07zya.jpg

با تشكر و احترام :

بهروز مدرسي

                                      ايام به كام


r3q10av7egwq79syn6xk.jpg

همان گونه كه پيش از اين اعلام كرده بودم ، خوانندگان محترم مي توانند كالا هاي خود را جهت درج رايگان در اين بخش ارسال فرمايند . اما ظاهرآ جز تعداد معدودي استقبال نفرمودند . مستدعي است پس از ارسال فايل تبليغي خود به آدرس جي ميل بنده ، در آخرين پست كامنت بگذاريد . بديهي است در حال حاضر به دليل تبليغات كم محدوديتي وجود ندارد

 jzm2ynhgwltynljjjynj.jpg

http://www.filedony.com/

اينجا


     jlrapz6z2dchq2hl4k6m.jpg

 به اطلاع اون دسته از دوستاني كه تازه به جمع خوانندگان اين سايت پيوسته اند برسانم . شمه اي از مطالب گذشته رو در پستي مستقل قرار داده ام كه با مراجعه به آن با گلچيني از مطالب قديمي مواجه خواهيد شد . براي مطالعه مطالب فوق لطفآ ( اينجا ) را كليك فرماييد .

بدون شک یکی از دردناک ترین سوانحی که اخیرآ مردم ایران شاهد و داغدار آن بوده اند ، سقوط هواپيماي  سي -۱۳۰ حامل خبرنگاران بود . بنده افتخار دارم تحليلي كه در مقام يه كارشناس در سه پست تنظيم نمودم تقديم شما خوانندگان گرامي نمايم .

        حلقه‌زرد: ابتدای باند‌های فرودگاه مهرآباد - حلقه‌ی قرمز: شهرک توحید (منازل مسکونی نیروی هوایی) - مسیر آبی: مسیر فرضی حرکت هواپیما برای فرود اضطراری

حلقه‌زرد: ابتدای باند‌های فرودگاه مهرآباد
حلقه‌ی قرمز: شهرک توحید (منازل مسکونی نیروی هوایی)
مسیر آبی: مسیر فرضی حرکت هواپیما برای فرود اضطراری
(Google Earth )

 دلايل گفته نشده از سقوط هواپيماي خبرنگاران  - قسمت اول  ( اينجا )

 چرا هواپيماي خبرنگاران سقوط كرد ؟  - قسمت دوم  ( اينجا )

  بررسي و تحليل دلايل احتمالي سقوط هواپيماي سي - ۱۳۰ - بخش آخر  ( اينجا)

 


موفق و پيروز باشيد

- تعداد بازديد
 • 16343
 • مرتبه

  نظرات

  اسم هواپيما پيش عكسها نيست

  شما هم چيزي بنويسيد
  • هر چي دلتان مي خواهد بنويسيد. اينجا مربوط به شماست اگر نظر خصوصي‌اي داريد لطف کنيد و از طريق اي‌ميل (behrouz.journalist at gmail.com) مطرح کنيد، ممنون.


  مشخصات حفظ شود؟

  از تگ‌هاي HTML هم مي‌توانيد در نظرتان استفاده کنيد.

   
  Copyright 2007 by Behrouz Moddaresi | Design by WebStudio | Powered By Movable Type 3.35