Oldpilot.ir | ترقندي ديگر از شيادي
درباره من

سوم دي ماه 1331 در تهران متولد شدم. پس از اتمام دوران دبيرستان به خاطر علاقه اي که به پرواز داشتم به نيروي هوايي پيوستم. در ادامه به آمريکا اعزام شدم، در بازگشت به ايران اولين پروازم را در تاريخ 18/3/53 انجام دادم و با آغاز جنگ تحميلي، به صورت شبانه روزي در مناطق جنگي پرواز داشتم و افتخار كسب مدال طلاي بالاترين ساعات پرواز را به دست آوردم. به دليل سكته قلبي و عمل جراحي باز كه ... ادامه
تبليغات
وبلاگستان
باقي قضايا
  ترقندي ديگر از شيادي

دوستان گول ترفند اين شيادان را نخوريد !

 به اون جوون فكر كردم كه نا خواسته و ندانسته مي آيد و با دانلود كردن فايلي كه اشاره به دين و آئيني ندارد . عملآ طبق قوانين نظام جرمي را مرتكب مي شود كه كم ترين مجازات آن محاربه با خداوند است ...

دوستان گول ترفند اين شيادان را نخوريد !

سخن اول :

 • در پست قبلي نام شهيد " آيت الله مدني " به اشتباه آيت الله مدني درج شده بود . ضمن پوزش از خوانندگان محترم بدينوسيله تصحيح مي گردد .
 • قبل از اين كه به شرح ماجرا بپردازم ، بايد به اين نكته اشاره نمايم كه بنده هميشه به تمام اديان دنيا احترام مي گذارم . و هيچ گونه عناد و دشمني با هيچ تفكر و اعتقاد ندارم .
 • راستش در اين هفت - هشت سالي كه با كامپيوتر و اينترنت سرو كار داشتم . هرگز اين چنين رو دست نخورده بودم . وقتي من پيرمرد ۵۵ ساله رو به همين راحتي اغفال مي كنند ، ديگه از جوون ها چه انتظاري مي شه داشت ؟

گام اول  :

چند روز پيش كه به روال هميشه نامه هاي شما دوستان عزيز رو مطالعه مي كردم ، آقايي به نام " داريوش " با زباني شيرين و دلچسب ابتدا از وبلاگ و سپس نوشته هاي من تعريف كرده  و در ادامه از من در خواست نمود كه آيا به او اجازه مي دهم گاهي از مطالب سايت من در وبلاگ اش استفاده نمايد ؟  و در ادامه از من خواسته بود كه با افزودن نام سايت او در مسابقه آن ها شركت نمايم . از آن جا كه پاسخ من در اين گونه موارد مثبت است . با كمال ادب و احترام براي او نوشتم : پسرم شما مجازيد هر وقت اراده فرموديد از تمام مطالب وبلاگ بنده استفاده كني  . ولي  در مورد مسابقه و جايزه كه اشاره فرمودي ، من به دليل گرفتاري هاي روزانه و گرفتاري هاي خانوادگي فرصت حضور و شركت در مسابقه شما رو ندارم . ضمن اين كه ديگر  سن و سال ام  اجازه حضور در مسابقات رو نمي دهد . ولي در اولين فرصت حتمآ لينك شما رو در وبلاگ ام قرار خواهم داد .

گام دوم   :

 امروز وقتي نامه هايم رو مطاله مي كردم ديدم دوباره همين شخص ( داريوش ) نامه اي به شرح ذيل براي من ارسال كرده است :

دوست خوبم آقای بهروز خان
 
خیلی ممنونم که به ایمیل بنده جواب دادید. بنده واقعاً از سایت شما لذت می‏برم و امیدوارم که همۀ روزنامه‏نگاران ایرانی مثل شما ساده و صادقانه بنویسند. خیلی ممنونم که به بنده اجازه دادید که از مطالب شما استفاده بکنم .

اما در مورد مسابقه باید بگویم که این مسابقه خیلی خیلی ساده است:کافی است که پیوندی از وبسایت آبگوشت(www.abgusht.com) را بر روی وبلاگ خود بگذارید. بلاگ و یا وبسایتی که بیشترین بازدید کننده، از طریق آن به وبسایت آبگوشت مراجعه کنند، برندۀ جایزۀ ما خواهد شد.

لطفاً بعد از پیوند آبگوشت به بلاگ و یا وبسایت خودتان، به بنده ایمیلی زده(info@abgusht.com) و مکان پیوند را اطلاع دهید. این باعث خواهد شد که در صورت برنده شدن شما، ما بتوانیم با شما در تماس باشیم. 

 هدیه چیه؟: یک دستگاه MP3/MP4 Player با مشخصات داده شده. حتی ما آنرا برای شما بصورت رایگان پست خواهیم کرد.

اگر اطلاعات بیشتری می‏خواهید، می‏توانید در آدرس زیر بیابید:

http://www.abgusht.com/index.php?option=com_content&task=view&id=48&Itemid=65

 

در ضمن  بنده سایت شما را به سایت خودم لینک کرده‏ام که در صفحۀ وبلاگهای ایرانی دیده می‏شود.

 

خیلی خوشحال می‏شوم که نظرات خودتون را در مورد سایت بنده بفرمائید.

 

 دوستدار شما داریوش مهر(info@abgusht.com)

 

  بعد از خواندن اين ايميل ، برايش نوشتم داريوش خان گرامي ، من علاوه بر وبلاگ ، در سايت اصلي و پر مخاطب خودم به آدرس ..... هم لينك  شما را خواهم افزود . ولي پسرم اين رو بدان كه من اين كار را براي شركت در مسابقه شما انجام نمي دهم . بلكه به خاطر تقاضايي كه ازم كرده بودي است .

 

 

گام آخر :

 

 من ابتدا لينك او را در وبلاگ و سپس در سايت ام افزودم . و قبل از اين كه مطلب فردا رو آغاز كنم با خود گفتم بهتره قبل از هر كاري بارديگر اي ميل خود را چك كنم . كه ديدم دوباره اين آقا داريوش  يك اي ميل ديگري برايم به شرح ذيل فرستاده است :

 

 

doste khobam salam
 
khoshhal mishavam keh beh dastan zendegieh sasan gosh konid. oo ieky az hamvatanan iranie ma hast keh rahi jadid baraie zendegi peida kardeh.
 
in ghesmate avale dastane zendegieh sasan ast ve donbaleieh an ra dar website www.abgusht.com mitavan peida kard.
 
bandeh ra az nazarate khod mahrom nafarmaieed(info@abgusht.com)
 
doste shoma daryush mehr        Attachments   :Files:   sas_01_32_.mp3 sas_01_32_.mp3 (1.5MB )

 

  با خواندن نامه آخر و دریافت فایلی مبنی بر سخنان یک هموطن جوان به نام ساسان  که راه  جدیدی براي زندگي  !!  خود پیدا کرده است ، راستش كمي وسوسه شدم كه اين ساسان خان چه چيز مهمي كشف نموده است كه آن را به حجم ۱.۵ مگابايت مي خواهد براي ديگران بفرستد ؟ لذا صبر كرديم فايل دانلود شد همين كه گوش كردم ديدم : همه اش تبليغ دين مسيحيت .... بد گفتن از قرآن مجيد . تشكيك به حرف خداوند مبني بر اجازه شراب خوردن در مسيحيت و يا چه كسي گفته قرآن كلام خداست و ...

پيش از اين هم عرض كردم به همه اديان احترام مي گذارم . مسلمان متعصب و دو آتشه هم نيستم كه بگويم واي اسلام به خطر افتاد و .....  اما وجدانآ خيلي از اين عمل آن ها ناراحت شدم .  به اون جوون فكر كردم كه نا خواسته و ندانسته مي آيد و با دانلود كردن فايلي كه اشاره به دين و آئيني ندارد . عملآ طبق قوانين نظام جرمي را مرتكب مي شود كه كم ترين مجازات آن محاربه با خداوند است ...

يا جووني به خاطر دستيابي به يك  ( امپي پلير )  سايتي را مرتب تبليغ و لينك مي كند كه اگر به دست ضابطين قضايي بيفتد ، حالا حالا ها بايد به جايي برود كه عرب ني انداخت .

همه ما اين نظام رو خوب مي شناسيم . و مي دانيم سر اين مسايل حتي به يك روحاني ، استاد دانشگاه ، جوون كم سن و سال رحم نمي كند ....

حال سوال ام از داريوش و امثال او اين است :  آيا اين روش تبليغ يك دين است ؟  آيا اين كار از نظر اخلاقي صحيح است كه به خاطر جايزه اي كه معلوم نيست حقيقت دارد يا نه با جان جوان هاي ما بازي كني ؟ و آن ها را به منجلابي بيندازي كه رهايي از آن كاري بس دشوار است ...

اين يك ترفند كثيف و دامي خطرناك بر سر راه جوون هاي ما است . دوستان بار ديگر تآكيد مي كنم نگراني من بخاطر حساسيت رژيم در اين موارد الحادي است . نه ترويج دين مسيحيت .

به هر حال مواظب اين سايت ها كه با نام يك غذاي ايراني و وعده جايزه اي بي ارزش سعي در اغفال مردم رو دارد باشيد .

با احترام :

بهروز مدرسي

                                   ايام به كام

- تعداد بازديد
 • 4734
 • مرتبه

  نظرات
  شما هم چيزي بنويسيد
  • هر چي دلتان مي خواهد بنويسيد. اينجا مربوط به شماست اگر نظر خصوصي‌اي داريد لطف کنيد و از طريق اي‌ميل (behrouz.journalist at gmail.com) مطرح کنيد، ممنون.


  مشخصات حفظ شود؟

  از تگ‌هاي HTML هم مي‌توانيد در نظرتان استفاده کنيد.

   
  Copyright 2007 by Behrouz Moddaresi | Design by WebStudio | Powered By Movable Type 3.35